www.sudzibas.lv M79.lv Отвратительный сервис

M79.lv - Отвратительный сервис

Заказав товар в этом магазине, столкнулись с плохим сервисом: сначала пытались 3 раза заказать товар, после чего нам обещали доставить его в течение 3х дней. Через день мы решили добавить еще один товар и, чтобы облегчить доставку, позвонили по телефону в магазин и столкнулись с грубостью и хамством оператора, которая сделала нам "одолжение". Склада, судя по всему, у фирмы нет, и чтобы привезли товар они потребовали поскорее оплатить товар, после оплаты пришло письмо о его подтверждении и нам пообещали, что на следующий день мы получим наш заказ. На следующий день нам позвонил молодой человек и сказал, что товар будет доставлен на следующий день, при этом соврав, что оплату они получили только сегодня. На следующий день в 17 часов товара еще не было, пришлось звонить в магазин и узнавать о судьбе нашего заказа, оператор снова нахамила, оскорбила и съязвила, в прямом смысле кричала, снова соврали, что звонили нам сегодня, но никто не брал трубку. В общем никому не советую этот магазин, товара по факта в наличии нет, сайт сделан на табуретке и сервис просто отвратительный. Если не хотите проблем и вам нужны ваши нервные клетки, лучше обращайтесь в другие фирмы.

G

M M79 Pārstāvja atbilde 01.12.2016

Labdien, Gaļina,
Saņēmām no Jums divus pasūtījumus. Vienu bija jāgaida, kuru veiksmīgi sagaidījām, noformējām un sagatavojām izsūtīšanai. Tanī pašā dienā, kad bijām ilgaidīto pasūtījumu nokomplektējuši Jūs veicāt vēl vienu pasūtījumu - otro, kuru Jūs vēlējāties saņemt kopā ar pirmo pasūtījumu. Mēs Jūs brīdinājām ka būs jāgaida 3-4 darba dienas, bet pēc sarunas ar Jums tomēr nācām Jums pretīm un speciāli aizbaucām pie piegādatāja pēc Jūsu preces. Un piekritām izsūtīt divas lielas kastes par vienu piegādes cenu.
Pa to laiku bijām Jums izsūtījuši priekšapmaksas rēķinu, kuru Jums bija jāapmaksā. Rēķins tika apmaksāts, bet tikai vakarā. Mums ir noteikts laiks līdz kuram mums ir jāpaspēj sagatavot sūtijumus priekš kurjerdienestiem. Sekojoši, Jūsu maksājumu mēs saņēmām daudz vēlāk un nevarējām izsūtīt, jo atbildīgais kurjerdienests jau bija prom.
Kad ar Jums sazinājās mūsu pārstāvis, lai vienotos par piegādes laiku un dienu, neizdevās produktīva saruna, jo aizkavējas piegāde uz vienu darba dienu. Saprotam ka Jūs ļoti gaidijāt šo sūtījumu, bet šai situācijai kavēšanās bija Jūsu priekšapmaksas rēķina apmaksas laiks. Izklausot Jūsu sašutumu un domas par radušos situāciju mēs Jūsu priekšā atvainojāmies un nodevām sūtījumu kurjerdienestam.
Kad pienāca piegādes diena Jūs sazinājāties ar mums ar jautājumu par piegādi, mēs Jums atbildējām ar visu informāciju, kura mums bija pieejama no kurjerdienesta, Saruna neizdevās produktīva, bet pasūtījums Jums tika piegādāts.

Vēlreiz atvainojamies par situāciju, bet nācām Jums pretī visus jautājumos, lai sasniegtu Jūs prece par minimālām piegādes izmaksām, un maksimāli īsākajā laikā.

B boryagin 31.01.2017

Знакомый почерк. Верю каждому слову. Мне только что по телефону сказали, что у меня "с утра плохо со слухом" вместо извинений за ошибку магазина.