www.sudzibas.lv M79.lv Nekvalitatīvas smaržas.

M79.lv - Nekvalitatīvas smaržas.

Labdien, iegadajos Versace Eau Fraiche 200ml vīriešu smaržas interneta veikala m79.lv 14.12.2016, nakošajā diena atverot iepakojumu konstatēju, kad smaržas ir pakaļdarinājums, jo flakona krasa atšķiras no orginalas krasas un smaržas identifikācijas kods uz flakona bija pus-dzisis. Aizejot uz interneta veikalu m79.lv uz Krisjana barona ielas 125 vēloties sanemt paskaidrojumu par nekvalitatīvo preci man atbildēja, kad viņai tadai jābūt, vai nu man pasam esot jākontaktējas ar piegadataju par doto situāciju! Vēlējos, lai atgriez atpakaļ 53 eur uz ko atbildēja, kad nevarot atgriezt naudu, jo prece ir atverta. Loti slikta apkalpošana situācijas risināšanas bridi un par atvainošanos pat nebija, ko ceret! Šodien iesniedzu sūdzību ekonomikas policija un pateretāju aizsardzības centram, gaidīšu atbildi!

Papildināts didziss20 15.12.2016

Gaidisu risinajumu no m79.lv vadibas.

Atbilde no M79 Pārstāvja atbilde 16.12.2016

Labdien.

Mūsu veikals , jau vairakus gadus, pārdod smaržas, kas tiek ņemtas no pārbaudītiem, patstāvīgiem piegādātājiem, Jūs saņēmāt preci, kura bija
plēves iepakojumā. Vienā telefonsarunā minējāt ,kad Jūs patstāvīgi tādas pērkot, un zinot kādā tonī ir vāciņi, citā, kad preci iegādājāties bez aizsargplēves, kautgan tā bija Jums līdz, kad atnācāt 2 dienas pēc pirkuma veikšanas ar pretenziju. Kas liecina, ka cenšaties mūs mazliet pamānīt. Mēs vienmēr esam lojāli pret saviem klientiem, preci mainam vai atgriežam naudu, bet diemžēl minētā prece ir sarakstā, kuras nevaram pieņemt- pēc PTAC likuma par distances līguma 22.panta 5. punktu, (patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ)

Ar cieņu,
M79.lv

D

P Pircējs 15.12.2016

M79.lv сделайте нормальный сайт. Картинки не открываються, бесит реально.
Ничего не найти нормально.

I idjdidjd 16.12.2016

Izskatās tiešām brāķēts iepakojums, tādam nevajadzētu būt.

K kaol1115 06.03.2018
slikts serviss

cena atšķirās no cenas mājas lapā. Līzinga noteikumi atšķirās.

K kaol1115 06.03.2018

slikts serviss