www.sudzibas.lv M79.lv Datora Pamatplate

M79 - Datora Pamatplate

Nopirku pamatplati, nepagāja ne gads un tā sabojājās garantija nāca 2 gadus! Viss jau būtu labi ja m79 būtu to samainījuši. Bet es viņiem zvanīju un viņi teica ka tā tagad esot cita firma, lai gan nosaukums palicis tas pats m79 un tā nav viņu problēma, un es viņiem jautāju ka nepagāja ne gads un tā sabojājās un uzsvēru ka garantija ir 2 gadi ! Tad viņi man ieteica vienu firmu kurai jaaizsūta e-mails ar sērijas numuriem un pirkšanas datumu. Es aizsūtīju un uzzināju ka tas ir maksas pakalpojums protams ja viņiem izdodas to pamatplati samainīt ! Bet kā tajā firmā man teica ka vairumtirgotājs maiņu atsaka! Es vairāk nezinu ko darīt jaunu pamatplati ar negribās pirkt un kurš tagad par to ir atbildīgs es ar nezinu !

S Shadowbird 04.02.2010

Tāpēc M79 metu lielu līkumu, un nevienam citam arī neiesaku. M79 nobankrotēja, un uzņēmums, kas to pārņēma vai pārpirka atstāja nosaukumu (lai uzvārītos uz reputācijas), bet garantijas remontu visiem atsaka.

J Janis 14.02.2010

Vajadzēja sakomplektēt datoru pie šiem( m79jau bija mainijis ipašniekus), atsūtiju komponešu sarakstu, matespaltei bija jāparšuj bois uz jaunāku, jo citādi nevarētu uzlikt izvēlēto procesoru. Ok sazvanijos, šiem laikam mēģināja mani ķert uz muļķi teica ka radeon 4670 videokarte pašlaik neesot, tā vietā ieliks geforce 9500 gt videokarti ar 1Gb atmiņu, esot baigi jaudīgā- galigs murgs. Piesolija atlaidi, labi piekritu, kad saņēmu datoru, pieteicu ka vēlos ņemt windows 7 home premium, labi iedeva. Aizgāju mājas, pieslēdzu klāt vadus, ieslēdzu, mēģināju atvērt dvd iekārtu, čuš tālāk par bios neaizgāja, sukas neparšuva bios. Zvanu šiem parsu kas tā par lietu, šie saka ja ir problēmas lai ved šurp. Atvedu, garantijas remontā jaunais dators nostāveja pusotru nedēļu garantijā vēlāk man pateica ka es plati esot nosvilinājis, muļķibas. Viss taču ieslēdās, tikai dēļ procesora nestrādaja, jo nebija pāršuts bois uz jaunāku. Kretīni, noplesa gandriz 50 latus par it kā remontu, tagad viss stradā normāli, bet ja kas notiks nevedisu uz garantijas servisu, labāk kādam citam uzticēšu

R redFred 14.02.2010

Tā ir ar internetveikaliem... skopais maksā divreiz.

MacBeton 29.04.2010

Nu lohu bars tur ir, jā. Paldiespar info bet PTAC tev vajag.