www.sudzibas.lv LUX ART Parquet Nekvalitatīvs Grīdas Segums, Izdemolēta māja

LUX ART Parquet SIA - Nekvalitatīvs Grīdas Segums, Izdemolēta māja

Luxartparquet SIA - Staņislavs Karpovics- Šausmīgi Nekvalitatīvs darbs + draudi

Ar vīru jau vairākus gadus būvējam māju un beidzot tikām līdz grīdas- parketa ieklāšanai viesistabā un virtuves zonā. Māju lolojam jau vairāk kā 5 gadus, cenšamies visu darīt bez kredītiem, jo abi strādājam pienācīgi atalgotu darbu, kā arī Dieviņš rūpējas par mūsu veselību.
Būvējot mūsu jauno māju saskārāmies gan ar celntiekiem - dzērājiem gan ar celtniecības kompānijām- krāpniecēm, kas paņem naudu avansā un tad pazūd, bet Staņislavs Karpovics ar uzņēmumu SIA Luxartparquet ir paŗi tam visam. Tas ir visšausmīgākais cilvēks, ko savā dzīvē esmu pazinusi.
Sākās ar to, ka iegādājāmies no šīs personas parketu. Sākumā bija ļoti pieklājīgs, piedāvāja arī mums šo parketu ieklāt, jo strādājot jau daudzus gadus, esot arī sava "profesionāļu" brigāde- rādīja bildes no " itkā" viņa iepriekšējiem objektiem. Viss bija skaisti un izskatījās droši.
Cenu Staņislavs Karpovics par parketu un darbu bija visnotaļ augsta, bet ar vīru nospriedām, ka esam pārāk daudz reizes uzkāpuši uz "lētā" grābekļa, kas beigās izmaksā x2. Turklāt Staņislavs bija pretimnākošs- protams piedāvāja atlaidi - 25 %, ja maksāsim viņam skaidrā naudā, bez rēķiniem un PVN,jo tādējādi viņš varot saviem "meistariem" izmaksāt labākas algas- labus meistarus atrast esot ļoti grūti. Un murgs varēja sākties..
Sākās viss ar pašu parketu- solija to mums pēc nedēļas, bet piegādes kā nebija -nebija. Visi darbi apstājās uz divām nedēļām, un nolēmām lai mūsu esošie apdares meistari uzlīmē tapetes, nokrāso sienas un kur nepieciešams pielīmē flīzes. Staņislavs piegādāja parletu tikai pēc trim nedēļām. Nobrīnījamies, ka parkets, ko atveda nebija ražotāja iepakojumā Pamanījām arī ,ka kvalitāte nav tā lābākā- dažiem dēļiem izliekums, citiem gals šaurāks. Karpovica kungs par to atbildēja, ka tā esot visiem parketiem, aptuveni 10% no daudzuma visām rūpnīcām esot minimāls brāķis, tas esot "normāli". Izklausījās ticami no šķietamā "profesionāļa" Turklāt Staņislavam pastarpināti piederošais Premier Parquet, SIA
Ieklāšana. Arī pie darba ķērās tikai pēc nedēļas, jo esot jāpabeidz cits objekts. Atbrauca viņa divi jauni meistari, viens no tiem ar ļoti izteiktiem paģiru simptomiem pirms darbs vēl sācies.
Uzticējām Staņislavam mājas atslēgas un kopā ar ģimeni devāmies sen plānotā ceļojumā. Viņš garantēja kārtību un drošību. Par pašu grīdas segumu bija pilnībā samaksāts, kā arī samaksājām 1/2 summas par darbu avansā.
Atgriežoties vīram uzreiz bija jādodās komandējumā un Igauniju un es devos apskatīt meistaru paveikto. Liels bija mans pārsteigums, kad mājas druvis bija vaļā un iekšā valdīja šausmīgs haoss- neskaitāmas saplēstas alkohola pudeles, sienā un istabas druvīs izsisti caurumi. Turklāt visā mājā valdīja šausmīga urīna un fekāliju(ko diemžēl atradu virtuves stūrī noklātu ar tapetes gabalu)smaka. Tualetes pods bija novemts. Izslavēto meistaru nebija un Staņislavs Karpovics nebija sazvanāms.
Nākamo dienu pavadīju raudot un beržot visas viņu sastrādātās cūcības. Grīdu bija ieklājuši tādā pašā manierē kā uzturējušies - daudzviet šķirbas puspirksta platumā, līme izspiedusies un aplodas nebija uzliktas.
Vakarpusē atbrauca Stanislavs un tēloja , ka neko nezin par to, manā klātbūtnē zvanīja un lamāja meistarus- teātris.. Un protams - nauda- prasīja atlikušo pusi- piedāvāja samazināt to par 300EUR dēļ radītajām neērtībām, parkets esot ieklāts lieliski, tās šķirbas neredzēšot, tiklīdz māja būšot iekārtota. Izlēmu izstāstīt sagaidīt vīru un tad izlemt ko iesākt. Staņislavs nākamajā dienā zvanīja un bija ļoti rupjšs- draudēja izrēķināties, ja nesamaksāsim . Tālāk visu komunikāciju pārņēma mans vīrs. Pieaicinājām mūsu ģimenes draugu -policistu, pēc kā Staņislavs no mūsu dzīves paldies Dievam pazuda. Bet palika ļoti nepatīkamas atmiņas ainas par mūsu to, kas tika izdarīts un to būs grūti aizmirst.
Noalgojām citus meistarus, iegādājāmies jaunu parketu. Luxartparquet uzstādīto meistari izplēsa. Grīda pirmajā stāvā mums izmaksāja fantastisku summu un vairs nekad nemaksāsim nevienam skaidrā naudā, kā arī aicinām citus neuzķerties uz šī darboņa.

Atbilde no LUX ART Parquet Support Pārstāvja atbilde 17.12.2016

Labdien portāls SŪDZĪBAS.LV. Paldies par nosūtītas paziņojuma 15.12.2016 gada sūdzību no Ainas J. kundzes reģistrēta 14.12.2016 datuma.

Labdien Aina J. kundze!

Ļoti skaists raksts , bet diemžēl tas ir nepamatots un meli Ja tā ir patiesa , lūdzu uzrakstiet šeit

1. Būvniecības firmu un celtniekus
2. objekta adrese māja vai dzīvoklis , jo katra objekta mēs veicam fotofiksāciju.
3. konkrēts materiāls parkets vai parketa dēļi, kurš to materiālu piegādāja , kas bija ražotājs, kad jums bijā piegādāts un kam bijā samaksāts.
4. uzrādiet montāžas laiku posmu konkrēti datumi
5. pievienojiet bildes

Un pārējais sarakstītājs ir vieni liekulīgi meli.
Jo meistari nelieto alkoholu, neviens jums neko nav izsitis.Jūsu māju vai dzīvokli nav izdemolēja. Ne viens jums nav draudējis . Ne viens jūsu klātbūtne nezvanīja , nelamāja meistarus un netēloja teātris. Ne par kādiem 300 EUR nebijā sarunas. Līdz šīm brīdim neviens pieaicinātais ģimenes draugs - policists no Jūsu puses nav kontaktējis. Ja Jūs gribat pierādīt savu taisnību portāla SŪDZĪBAS.LV ar faktiem, nevis ar apmelošanu. Uzrakstiet uz iepriekš rakstīta 5. punktiem un pierādīt ka tā ir tiešam izplēsta SIA LUXARTPARQUET piegādāta un uzstādīta grīda pirmajā stāvā vai cita stāva privātmāja vai dzīvokli.

Dodam zināmu portālam SŪDZĪBAS.LV par iepriekš rakstīto sūdzību pret Staņislavu Karpoviču SIA LUXARTPARQUET un SIA PREMIER PARQUET izvērtēt ir vai nav pret likuma darbība un novirzīta, ka draudi no Ainas J. kundzes un viņas vīra ar ģimenes draugu-policistu pret Staņislava Karpoviča rakstīta teksta:
"Tālāk visu komunikāciju pārņēma mans vīrs. Pieaicinājām mūsu ģimenes draugu-policistu, pēc kā Staņislavs no mūsu dzīves paldies Dievam pazuda".

Mums ir tiesības rakstīt iesniegumu Valsts Drošības Dienestam

Papildināts Aina J 20.12.2016

Labdien,

Pieņemu, ka tas esat Jūs, Staņislav, pamanīju, ka Jūs baidaties pat parakstīties zem savas vēstules.
Protams, Jūsu melīgie apgalvojumi, ka nekas tamlīdzīgs nav noticis, ka Jūsu '"meistari" nelieto alkoholu manī pēc tā visa murga ko mūsu ģimenei sagādājāt izraisa vēlmi gan smieties gan raudāt.

Pietiekami jau esat draudējis, pietiekami esat mūsu ģimenes māju demolējis, adresi un visu pārējo Jūs pats zināt, ja vien neesat šādā pat veidā "ieklājis" parketu citos objektos.
Bildes noteikti pievienošu šeit, lai tās ir redzamas visiem.

VID esmu jau vērsusies, bet arī Jūs protams varat doties uz VID, ko diezin vai Jūs darīsiet.

A Aina J 20.12.2016

Labdien,

Protams, Jūsu melīgie apgalvojumi, ka nekas tamlīdzīgs nav noticis, ka Jūsu '"meistari" nelieto alkoholu manī pēc tā visa murga ko mūsu ģimenei sagādājāt izraisa vēlmi raudāt.

Pietiekami jau esat draudējis, pietiekami esat mūsu ģimenes māju demolējis, adresi un visu pārējo Jūs pats zināt, ja vien neesat šādā pat veidā "ieklājis" parketu citās mājās tādā pašā manierē.
Bildes noteikti pievienošu šeit, lai tās ir redzamas visiem.

L LUX ART Parquet Support Pārstāvja atbilde 20.12.2016

Labdien Aina J. kundze!

Diemžēl nesagaidījām atbildes uz 5 punktiem ar faktiem . Jūs joprojām turpināt apmelot uzņēmumu un meistarus bez pamatojuma un faktiem.

S Sunubuda 15.03.2017

Sveiki Ainas kundze, viss jau izklausās normāli, BET neticās, ka meistari ir pieurinējuši māju un virtuvē stūrī nolikuši kluci, kuru noklājuši ar jūsu tapetēm, kas tur pie jums īsti ir strādājis, cūkas vai? Un kādas kompānijas meistari tie īsti bija, jo vienu viet Jūs rakstat, ka tie bija Premier Parquet meistari, citā vietā Lux Art Parquet meistari. Jūs taču droši vien sabildējāt to kas bija noticis Jūsu mājā, varbūt varat pievienot bildes? Par nelielām širbām Staņislavam Karpovičam ir taisnība, tie ir Eiropas standarti un tie nosaka, ka 0.2 mm ir pieļaujamas paltuma un biezuma svārsības, bet šķirbas pēc ieklāšanas pirksta biezumā, tas nav pieļaujami. Varbūt Jums ir arī kādas bildes kā izskatījās ieklātais parkets? Nepareizi Jūs izdarījāt, ka ļāvāt izraut ieklāto parketu, vajadzēja iet no sākuma uz PTAD par nekvalitatīvi izdarītu darbu, tad uz VID par nesaņemto čeku no Staņislava Karpoviča un pa ēnu ekonomikas atbalstīšanu un tad jau uz tiesu, ticiet Jums tiktu nomainīta grīda un vēl atgriezta nauda.
Gaidām bildes par sastrādāto cūku kūti, lai visi redz uz ko ir spējīgi vēl daži Latvijā palikušie profesionālie meistari.