www.sudzibas.lv Lulū Pica Klientu maldināšana

Lulu Pica - Klientu maldināšana

Sveiki!
Iegāju lulu.lv lai veiktu pasūtijumu. Izvēlējos picu ko vēlos, un no užņemuma kur strādāju ir atlaižu kods. Izmantoju atlaižu kodu un summa apmaksai mainījās, -3€. Ejot tālāk, noformēt pasūtijumu. Uzrāda papildus iespēju nākamajā solī ņemot līdzi picu vēl 15% atlaide, tie ir -3€. Ja pēc koda izmantošanas papildus atlaide nebūtu pieejama, tad jau šo funkciju nevarētu izmantot un to neuzrādītu. Kā arī būtu zemāk rakstīts ka atlaides nesummējas. Šādu uzrakstu nebija. Bet atlaide papildus netika iedota. Tad meklējot informāciju pēc veiktā pasūtijuma par atlaidēm. Atradu tekstu ka atlaide nesummējas un neattiecas uz īpašajiem piedāvājumiem. Tas tak nav īpašais piedāvājums bet gan atlaižu kods. Ja tā tas bija domāts arī uz šo kodu tad varēja arī nedot tādu funkciju izmantot papildus 15% atlaidi vai vismaz uzrakstiet ka atlaides nesummējas arī izmantojot atlaižu kodu. Tā ir patērētāja maldināšana.
Protams nav runa par nieka 3,00€ bet gan par to ka jānorāda tad pareiza informācija.

R

really? 13.12.2018

Tur skaidri un gaisi rakstits,ATLAIDES NESUMMEJAS, kas nozime,ka reize nevari savus 3eur un vel 15% izmantot!

R riga123 13.12.2018

Bet pasūtijuma laikā tur nebija rakstīts. Izlasi kārtīgāk manis rakstīto

B BK 13.12.2018

Viss ir pareizi. Veikala tu arī gribi papildus atlaidi, ja prece jau ir ar atlaidi? Sagribējusi pa lēto picu dabūt.

A anglija1232 13.12.2018

riga123 man arī vienreiz nācās saskarties ar to. Pica lulu varētu arī pēc mana zvana to izmainīt. Tiešām pasūtot picu neuzrāda ka atlaides nesummējas.

I ivars123114 13.12.2018

njā, lulu ne tikai pasūtījumos ir krāpuši, arī uz vietas atnesuši apdegušu picu un vēl nekorekta attieksme no darbinieka puses vārdā Alise... Bet arī Cili pica nav labaka