www.sudzibas.lv Lulū Pica Darbinieka visatļautība

Lulu Pica - Darbinieka visatļautība

Vakardien uz vakara pusi devos ar savu jaundzimušo meitiņu līdz picas ēstuvei. Rīgā, Juglas centrā. Tur nesen atvērusies jauna terasīte un ikdienā tur apgrozās diezgan daudz cilvēciņu. Un ripinājāmies turp. Es, protams, saprotu, ka mana bērna ratiņi, iespējams, kādam arī ir kā traucēklis, bet mums visiem ir jāsaprot to, ka mēs visi reiz braucām tajos ratiņos. Un tāpēc es neesmu slikta māte, ja mans bērniņš pamostās un sāk kliegt pa picēriju. Es cenšos mazuli nomierināt, bet tas nav tik vienkārši. Zīdainim nevar pateikt - kušš. :) Un dodoties prom man ir nepatīkami saņemt apvainojumus par savu izvēli "dzemdēt to briesmoni" no picērijas darbinieces. Un vēl man ir nepatīkami, ja to saka piedzēries darbinieks. Pat ne saka, bet kliedz virsū pa picēriju un liek man "šallēt dillēs" ! Es nevainoju nedz citus picērijas darbiniekus, nedz arī pašu picēriju šajā situācijā, bet ir jābūt arī kaut nedaudz cieņai pret klientiem. Alkohols nav attaisnojums un tas jālieto mājās ne jau darbavietā.

Es nezinu nedz darbinieces īsto vārdu, tikai varu aprakstīt darbinieci.
Kārtīgas miesasbūves sieviete uz gadiem ~25. Bija ģērbusies standarta rūtainā kreklā, kā jau visi darbinieki. Kāds puika, kurš strādā tur pat ārā esošajā terasē viņu uzrunāja kā "dadū" vai "dudū" , līdz ar to meitenes vārds iespējams ir Dana. Blondīne.

Padalīsimies ar šo, lai visi zina, cik riebīgi spēj būt cilvēki. Nesaprotoši un neadekvāti.

C Chelsey 30.08.2016

Uķi ķuķi, domājams, ka pārējiem daudzajiem cilvēciņiem terasītē jūsu kompānija arī nešķita visai patīkama. Un no kurienes īsti ir pieņēmumi, ka darbiniece bija dzērusi?

V vikvit 19.11.2017

Gribas uzdod Jums jautajumu ? A Jums nenaca prata , ka mazo berninu netik vienkarsi nomierinat un mazie berni spej raudat un lidz ar to ari kaitinat citus cilvekus ar raudasanu , bet visiem jabut saprotosiem un jasaprot , ka bernins ir parak mazins , lai vinam teiktu beidz raudat , vins ta pat neko nesapratis . Un , tas ir loti viegli saprast , vai darbiniece dzerusi vai ne .

A arengy 30.08.2016

Не надо просто детей брать в такие публичные места. Лучше терпеть и никуда не ходить пока не вырастит. Просто нет ничего ужасней, чем крик ребёнка.

V vikvit 19.11.2017

Так вы ничего и не поняли . С ребенком надо гулять как минимум 2 - 3 раза в день . Вот и мама также решила погулять с ребенком . Возможно , ребенок просто засыпал , вот капризничал , а вы тут сразу нападаете на бедную маму . Вы что творите , вообще уже оборзели , научитесь быть понимающими и на крики ребенка особого внимания не обращаете , а не высказываете тут , какая мама сикая разэтакая . Мы все выли маленькими и везде плакали - разве у Вас arengy такого не было ? Я уверен , что было .

: :) ES :) 30.08.2016

Hmmm..tiem kas bļauj, ka traucē bērnu raudas..piedzemdējiet paši un tad runājat. Ko jūs iedomājaties? Ka ja piedzimst bērns tad ir jāsēž mājās un nedrīkst apmeklēt publiskas vietas,jo redziet kādam traucē bērnu raudas? Tā ir dabiska lieta ,ka zīdainis raud,jo viņš nemāk runāt..un tādēĺ jāceĺ tracis? Es nesaprotu kā apkalpošanas industrijā strādājot var būt tādi cilvēki?! Atlaist uz līdzenas vietas!!! Neesmu redzējusi zīmes vai lasījusi likumus ka ar zīdaiņiem nedrīkst apmeklēt publiskas vietas...kauns par tādiem cilvēkiem.

A Agy 30.08.2016

Nav jau nekādiem likumiem jābūt, bet vecākiem pašiem jābūt galvai uz pleciem. Cilvēki uz ēstuvēm iet paēst, atpūsties, nevis sažmiegties pie katra bērna spiedziena. Skarbi, bet diemžēl taisnība.

T Tong Po 30.08.2016

Nevienam nav jāsadzīvo ar bērna raudām. Vecākiem pašiem jābūt pietiekoši apzinīgiem un saprotošiem, lai ar savu klātbūtni netraucētu apkārtējiem. Neviena pretenzija un nekad nav pret bērnu - visi tak saprot, kad arī lielākā vecumā bērni paniķojas. Pretenzijas ir pret vecākiem, kas uztver bezmaz vai - esmu nu dzemdinājusi, nu i visi tagad pieņemiet kā ir. Nebūs tā. Vecākiem jādomā pašiem par to, lai netraucētu apkārtējiem. Var tak raudošu mazo paiet nost vai iziet ārā - nomierināt, un tad turpini savu darāmo. Apkārtējo preasības ir bija un būs pret bērna vecākiem. Sūdzības autorei vajadzētu jau tā kā būt gatavai priekš šādas atbildības un šādām situācijām. Tas ir tikai sākums. Nākamie 3-4 gadi būs pilni šādām situācijām.

C Chelsey 30.08.2016

Tong Po-precīzi manas domas!

A AGr 30.08.2016

Alkohols jālieto nevis mājās, bet nav jālieto nemaz.

Par sūdzību runājot, grūti spriest cik ļoti aizvainotās māmiņas izpušķotais stāsts atbilst patiesībai, un cik daudz piedzejots, lai iežēlinātu citus, kā arī cik daudz vispār noklusēts. Neadekvātus cilvēkus ir gadījies redzēt gan apkalpojošajā sfērā, gan arī starp jaunajām māmiņām. Saprotošām jābūt abām pusēm, ne tikai vienai no tām.

G get_wild 31.08.2016

Я поражаюсь с комментариев - "Не надо брать детей" и прочее? Вы совсем озверели люди? Если бы моей жене такое сказали, я бы пришел в эту забегаловку и этого сопляка бы порвал нахрен (Увидев мою комплекцию об бы обосрался предварительно)
Хочу сказать, что это ужасная пиццерия и когда я был в центральном офисе в Старой Риге и разговаривал с Руководством, то они с таким недоумением выслушивали, как будто не слышали о случаях подобных этому. К сожалению должен признать, что в нашей стране уровень сервиса просто ниже плинтуса и за твои же деньги тебя ещё и послать могут. Латыши такой народ, что будут сидеть, комментировать но ничего делать не буду. Надо чаще собирать коллективные жалобы, СУДИТСЯ (да, сложно, дорого, муторно) но если этого не делать то никогда ситуация не измениться. Подобных сотрудников надо за шкирку и в мусорный бак, хипстеры.

Какой я страшный, какой я грозный! Видать ничего кроме хипстеров не встречал. Вот попадется реальный чел и будешь оставшуюся, жалкую жизнь, со своей комплекцией в инвалидной коляске разьежать, после того как из мусорного бака вытянут.

T Tong Po 31.08.2016

ACīnredzami kārtējais sabidrības pārstāvis, kam uz visiem apkārtējiem pajāt: daru ko gribu un kā gribu, bet no visiem pārējiem pieprasu augstāko līmeni. Varbūt kādreiz, līdzās savai komplektācijai, padomā par to, kā tu ar savu uzvedību patiesībā izskaties. Un lai sabiedrībā un sabiedriskās vietās augtu kopējais servisa līmenis, arī klientiem pašiem derētu piedomāt pie tā, kā uzvedas, ko dara, ko saka un kā saka. Ja tev šķiet, ka ar bērna uztaisīšanu tava atbildība beidzas, tad tiešām sēdi mājās un savu "iespaidīgo ķermeni" ārā neved. Un, ja uzskati, ka savus bērnus pieskatīt tev pašam nevajag, tad arī labāk pasēdi mājās un nerādi visiem savu manieru, audzināšanas un atbildības trūkumu. Acīmredzot Tev patīk tādā saskarsmes atmosfērā un vidē dzīvot. Citiem nē.
Un zini, varbūt tev nav nācies bieži saksarties ar to, ka cilvēkiem ir pie vienas uz tavu комплекцию. Ar draudiem vispār nekad un nekādi dialogi nav - nav jēga, jo tādi cilvēki parasti tāpat neko nesaprot.

Neuzskatu, Lulu picu par servisa paraugu, taču situācijas ar "jauno māmiņu" visatļautību ir visai skarbas, it īpaši pēdējā laikā un runa ir pārsvarā tieši par iebraukšanu ar ratiem, brēkšanu, barošanu ar krūti un trakākais - mazuļu pārģērbšanu tieši ēstuvēs. Ir saprotams, ka pēc dzemdībām mainās hormonu līmenis, psihe, u.t.t., taču jautājums ir viens: vai tiešām visiem būtu jāpakļaujas katras māmiņas iegribām? Iedomājieties reālu situāciju: pusdienlaikā ieeju savā blakus esošajā kafejnīcā paēst pusdienas. Paņemu savu soļanku,karbonādi, tēju, apsēžos pie galdiņa un mierīgi pusdienoju. Kafejnīca nav liela - 3 galdiņi un lete. Neesmu paspējis vēl tikt galā ar zupu kad, burtiski, iestūķējas, jauna meitene ar bērnu ratiem, aurojot, ka viņai neviens nepalīdz iestumt ratus. Pasūta kafiju, ratus atstājot ejā, tādējādi visa kafejnīca ir nosprostota neviens netiek ne iekšā, ne ārā. Māmiņa dzer kafiju, baksta telefonu - viss OK. Taču pienāk tas liktenīgais brīdis, kad mazulim iedarbojas sirēna. Es nepārspīlēju. Telpa ir neliela tāpēc mazulis to piepilda visu, pat virtuves strādniece izbāž galvu(pirms tam pat nenojautu par viņas eksistenci, kaut gan šo vietu apmeklēju regulāri). Māmiņa minūtes piecas neveiksmīgi mēģina mazo nomierināt un beidzot izceļ no ratiem, pēc jaukā aromāta, kurš nekavējoties piepilda kafejnīcu, trauksmes cēlonis ir skaidrs. Apetīte pēc šīs smakas, saprotams nekāda, kaut arī karbonāde ir tikko iesākta. Arī pamest piesmirdināto kafejnīcu nav iespējams - eju aizsprosto rati... Pēc 15 minūtēm māmiņa ar pārtīto mazuli iznāk no tualetes. Mans pusdienlaiks ir beidzies, un knapi paspēju laikā atgriezties pie darba, ar pustukšu vēderu un nobriedušu lēmumu, šo kafejnīcu vairs neapmeklēt. Agrāk šajā kafejnīcā ēdu regulāri 3 reizes nedēļā, tērējot aptuveni 6-7 EUR. Bieži arī tikšanās ar klientiem tiku sarunājis tieši tur. Un pa reizei arī kādu kolēģi paķēru līdzi. Tagad pasūtam ēdienu uz ofisu no citas kafejnīcas. "Jaunā māmiņa" ar vienu kafijas tasi pa 0.80 EUR, kafejnīcas īpašniekiem nolikvidēja pastāvīgu klientu.

C Chelsey 31.08.2016

Nu, labi, nevajag jau pārspīlēt, ka kafejnīca dēļ māmiņas zaudēja klientu, es jūsu vietā turpinātu uz turieni doties, ja patika, ne jau tur katru dienu būs aptaisījušies bērneļi. Bet visā visumā piekrītu. Izspiež no sevis sīko un uzreiz sāk uzskatīt, ka visa pasaule viņām ir kaut ko parādā.

Pārspīlēt?! Es samaksāju ap 8 EUR, par to lai ēdot, būtu jāosta sūdi? Baidos, ka ar vienu reizi man pietika, un ēdot ofisā vismaz droši zinu, ka neviena māmiņa ar ratiem neienāks. Pie tam sanāk arī lētāk. To kafejnīcu es laipni atstāju jauno māmiņu rīcībā.

C Chelsey 04.09.2016

Tādā gadījumā- Tu nekad nevari būt drošs par tamlīdzīgām situācijām jebkur sabiedriskajā ēdināšanā. Tad jau vispār nekur vairs ārpus mājas nevari doties ēst, jo pastāv risks, ka ieradīsies māmiņas ar smakojošiem bērniem. :)

Pacco_al 07.09.2016

Jā reāla situācija un reālas atziņas. Kad jaunās māmiņas kaut kur ierodas ar savu mazuli, viņas laikam domā, ka visa pasaule apstājas, visi viņu mīl un visi ir priecīgi, ka viņa beidzot pasaulē ir laidusi šo mazo dzīvībiņu. Dumības ! Tā nav un visa pasaule nebūt negriežas ap viņas zīdaini.
Daudziem cilvēkiem ir tāda mentalitāte, ka viņi uzreiz nemetās izteikt savu viedokli par situāciju, bet klusējot "norij krupi" taču domas, pārdomas un sajūtas ir tieši tādas, kā te aprakstīts.
Jā un šādi gadījumi var būt pa pamatu, lai vairāk šo vietu neapmeklētu. Pilnīgi pamatoti, tās ir cilvēka izvēles tiesības.

C Chelsey 09.09.2016

Pastāstīs lūdzu kāds, kādā tieši veidā pati iestāde ir vainīga pie tā, ka ienāk māmiņa ar jebkādā veidā traucējošu mazuli? Ja man garšo Maķītis, es iešu uz turieni arī pēc tam, ja man tur kāds cits klients, piemēram, būs maku izvilcis. Un kā es varu Maķīti tagad pie ta vainot un "sodīt", viņus vairs neapmeklējot?

Ja kafejnīcas prioiritāte ir apkalpot ikvienu, kurš ienāk pa durvīm, tad ši iestāde nav domāta man. Ja jums patīk maksāt pieklājīgu summu par pusdienām un sēdēt nomīzušos bomžu sabiedrībā, lūdzu, tā ir jūsu izvēle. Es izvēlos ēst pieklājīgās vietās, kuras rūpējas par pastāvīgo klientu labsajūtu, nevis raujas apkalpot ikvienu, kas ienācis pa durvīm.

G get_wild 31.08.2016

Я смотрю хипстеров задело - это хорошо, а самое приятное, что Вы как я и писал ранее только верещать можете и комментировать =) Я за молодую маму обеими руками, а сопливые хипстеры должны чаще по бошке получать =)

T Tong Po 01.09.2016

AIzej vispār noskaidro kas ir hipsteri! :D
Un klau, man pat palika interesanti, kā tev iet ar Mēbeles24.lv. Atrisināji? Jeb viņi visi ieraugot, "tavu iespaidīgo komplekciju" apdi*ās un neviens vairs nav rīcībspējīgs? :D

Un starp citu! Visi ir tikai un vienīgi PAR jaunajām māmiņām. Dod Dievs viņām veselību! Un prātu arī! Bērns kā nekā jāaudzina, un lai to darītu, pirmām kārtām jātiek galā pašām ar sevi.

G get_wild 01.09.2016

Как мне нравится =)))) Ещё раз повторю, пишите больше комментариев, больше слюней, больше ненависти и злости - это то, что можете Вы, в жизни Вы молчаливые "никто". Ох уж этот интернет =)

L Liarliar 01.09.2016

Klau, pārlasi komentārus. Visnaidīgākie un ļaunākie ir tieši tavējie. Liekas, rakstot pat siekalas tev šķīdušas aiz niknuma.

T Tong Po 01.09.2016

Redzu, ka tev nevedas ar saprašanu, ko tev raksta. Tev šeit atbild tikai tāpēc tu esi tas, kurš savos komentāros izceļas ar minēto "ненависть и злость". Ar tekstiem par situāciju risināšanu normālā sabiedrībā nepieņemamā veidā: (" я бы пришел в эту забегаловку и этого сопляка бы порвал нахрен (Увидев мою комплекцию об бы обосрался предварительно)) ".
Tu, protams vari sev glaimot, ka esi īpašs un kruts un kāds tik vēl ne. Žēl tikai, ka neapzinies, ka sabiedrība tādus tikai nicina, un taviem bērniem, redzot tavu uzvedību, drīzāk būs kauns par tevi, nekā lepnums. Tā tik turpini, audzē savu komplekciju, lamājies un "рви всех нахрен". Cik nu kuram prātiņa, tā tas uzvedas.

C Chelsey 01.09.2016

Da kāds vispār hipsteriem sakars, pats sāka par hipsteriem muldēt, tagad visi ar pretēju viedokli ir hipsteri :D Laikam "komplekcijā" smadzenes līdzi nenāk, kā jau bieži ir pie TĀDAS komplekcijas :D :D

L Liarliar 01.09.2016

Cieņpilnas atbilde. Vispār vienmēr patīkami lasīt Jūsu izsvērtos un sakarīgos komentārus.

V vikvit 19.11.2017

Milosai Maminai . Tas ir liels prieks , ka Jums ir berns . Lai Dievs Dod , lai berns izaugtu par lielo cilveku . Bet Jums uz tadiem aizvainojumiem vajadzeja paprasit pasaukt picerijas vaditaju un izskaidrot situaciju un izsaukt pasvaldibas policiju , lai tai darbiniecei uzliktu sodu , ja alkometrs paraditu , ka darbiniece atrastos darba alkohola reibuma . TAS FIRMA LIGUMA IR TIESI UN SKAIDRI GAISI UZRAKSTITS , KA DARBINIEKAM IZ AIZLIEGTS ATRASTIES DARBA ALKOHOLU , TOKSISKO UN CITU VIELU REIBUMA . Vai ta darbiniece nebija stipras miesas bojajuma ? Ja ir , tad es zinu , par kuru Jus runajat . Tas darbiniecei nav vira un vina besas ara ar to . Kad es stradaju picerija , man ar vinu visu laiku bija konflikts , jo vina man uzmacas , kaut redzeja , ka esmu precets un man ir gredzens . Un ta darbiniecei nepatik krievu tautibas cilveki .