www.sudzibas.lv Lulū Pica Lulu darbinieki aizņem invalīdu autostāvvietas

Pica Lulū - Lulu darbinieki aizņem invalīdu autostāvvietas

Picas Lulu darbinieki pilniigi un galiigi neko nejeedz par elementaariem likumiem un pieklaajiibu... Spicee straadaajoshie darbinieki viens otram sargaa pakalju, invaliidu staavietas pilnas ar Lulu darbinieku auto, kuri iebraukushi, jo vinjiem esot aatri jaapanjem picas, lai vestu pasuutiitaajiem. Ja nu vinji ir tik debiili, ka nesaprot kam un kapeec shiis staavietas ir vajadziigas, tad lai salauzj sev mugurkaulu un pabraukaa ar invaliidu ratinjiem. un vinjiem nav ne mazaakaas vainas sajuutas, par to, ko vinji dara.

Ja nu vinji nu nekaadi nesaprot, kam vajadziigas shiis staavietas, nu tad cieniijamie lulu picas cieniitaaji paardaugavaa, nepasuutiet picas uz maajaam, lai godiigi invaliidi var aizbraukt uz Spici iepirkties un tikt arii gan mashiinaa pec apmekleejuma, gan arii piebraucot tiktu aaraa no auto...

A aaaa 27.10.2008

ja tu salauzi sev pakalu tad pats esi vainigs un nehuj tev braukt uz spici un tur iepirkties jo vari izmantot maximas pakalpojumus...

R ro 13.12.2008

a man arii pofig, kas tur staav, cik esmu bijis lielveikalu staavvietaas, nu nekad neesmu redzeejis, ka visas invaliidu staavvietas aiznjemtas ar invaliidu automashiinaam! Ja jau dzheki straadaa un ved aatri, tad lai ja grib, tad fiksi noliek! (galvenais uz soda neuzrauties) :D

I ilze 14.12.2008

invalīdi pievienojieties http://www.neverlands.ru/cgi-bin/go.cgi?uid=1706718

T toony 14.12.2008

Vot tie, kas tagad sprēgā un nesmuki izsakās par invalīdiem - neaizrunājaties pārāk, ka pašiem dzīvē tā negadās.

L Loreal 29.07.2010

Toony - pilnīgi piekrītu, ne kauna, ne goda.

A arnox 15.10.2010

To ka picas vedēji izmanto invalīdu stāvvietas nav nekas traks jo noteikti ne jau visas stāvvietas tiek aizņemtas un to stāvvietu pie veikaliem ir nu teiksim pārāk daudz nau jau tik daudz invalīdu kas brauc ar auto pa veikaliem. Kā tika ieviesti jaunie noteikumi par auto aprīkojumu ar jaunām invalīdu zīmēm . esmu tikai redzējis 2 reizes auto kas stāv invalīdu stāvvietā aprīkots ar šādu zīmi. Ja pie katra lielveikala durvīm būtu maksimums 5. nevis kā tagad, invalīdiem problēmas ar stāvēšanu nerastos .

G Geek 18.06.2016

Jēla mikla, pavars atsakas pārcept picu pat ar čeku, jo pavars ir cits un nav viņa vaina.

E Ellunchik 01.07.2018
Сырая, безвкусная

Отвратительная пица, заказали 3 на 7 человек, не доели, выкинули. Не тратьте деньги, сосиска с хлебом будет вкуснее.
Это первый заказ за последние года 3, то ли повара меняйте, то ли просто закрывайтесь

G Gunita Goldberga 11.12.2018

NPRMUNDS GRAUDITS