www.sudzibas.lv Lombardsw24.lv/Dell Inspiron 15 3537 Portativa datora displejs paliek sarkans(bojata videokarte)

Lombardsw24.lv/Dell Inspiron 15 3537 - Portativa datora displejs paliek sarkans(bojata videokarte)

Vakar 8.8.2014 Marupes ielas 3 Lombards24.lv iegadajos portativo datoru DELL. Sakuma(pirmas 2 stundas) dators savu darbu veica labi, bet tad peksni datora displejs mainijas, tas palika sarkanigs(skat. pievienotajas bildes). Dators ari negribeja slekties ara(Nospezot ''shut down'', datora ekrans palika melns, bet vareja dzirdet ka tas vel darbojas(ari pec 1 stundas)). Esmu neapmierinats ar produktu tapec domaju doties uz Lombards24.lv un to atdot(apmaina pret ieguldito naudu), bet nezinu vai tas vispar ir verts jo lombards nedeva nekadu garantiju, tomer ari uzskatu par nepienemamu to, ka dators ko noperku par 360 euro var sabojaties pirmaja lietosanas diena.

E

A AK79 09.08.2014

Labdien!
Sazinaajos ar draugu, kursh ir datorspeciaalists, par Juusu jautaajumu -
Ja piesleegsiet datoru pie cita datora un tad raadiis labi, taadaa gadiijumaa ir ekraana defekts.
Ja piesleegsiet datoru pie cita datora un raadiis taapat, tad ir videokartes defekts.
Kjeepa ir jebkuraa gadiijumaa, taapeec labaak ir samainiit pret citu, straadaajoshu datoru vai atguut naudu.
Ar cienju, AK79

Ventilators 28.08.2014

AK79, tev datora speciālists arī ir tikpat saturīgs kā jūsu komentārs.
Datoru ar datoru nevar saslēgt kopā, lai noteiktu videokartes defektu. Dators arī nav procesors, kā daži to vēl saukā 8-9gadus jau!

Lombards ir pēdējā vieta kur pirkt lietotu datoru. Vienīgais labums ka naudu šeit laikam var atgūt atšķirībā no ss.lv

Tiešām par šādu naudu nevarēji nopirkt normālu datoru veikalā?

C chezz 08.10.2014

lombard dajet garantiju 24 4asa.mogli otnesti nazad i vam vernuli bi dengi.ne loshite