www.sudzibas.lv Logi, durvis un vārti Nekvalitatīvi ieliktas ārdurvis

Logi, durvis un vārti SIA - Nekvalitatīvi ieliktas ārdurvis

SIA "Logi, durvis un vārti" meisteri, konkrēti Jūrmalā ir galīgi ne līmenī. Mainot ārdurvis radās virkne problēmu:
1. Noņemot izmērus meistari nav piefiksējuši uz kuru pusi verās durvis - protams atveda, ka verās uz otru pusi
2. Nevienam neko nesakot ieliek durvis uz nepareizo pusi atvērumu
3. Dēļ tā iekšdurvis vairs nav lietojamas jo kliņķis pret kliņķi tagad atdurās un pēc pirmās pastaigas durvis vairs nevarēja attaisīt jo kliņķi bija saķerušies.
4. Viņi galīgi neatzīst, ka tā ir viņu vaina un neko negrib darīt lietas labā
5. Sakontaktējoties ar prieksniecību itkā solīja visu salabot, bet beigās izrādijās, ka tās ir tikai tukšas runas.

Ceru, ka kādam šī info nederēs... Un šīs firmas pakalpojumi nebija nemaz tie lētākie.

E

U Uģis 22.11.2011

Montēja vairākas durvis, viss tika izdarīts termiņos un labā kvalitātē.

S susurs šuļc 28.07.2014

Man nevis nederēja, bet noderēja. Nebija tie lētākie pakalpojumi :). Bet kādus vispār pakalpojumus var saņemt no firmas, kas pieder zaglīgai pavieglas uzvedības sievietei, kura saviem radiem tomēr papūlas veikt pakalpojumus saskaņā ar oficiāli reģistrēto info par firmu labā kvalitātē.