Locus Sia - Krāpnieki

Nopirku mašīnu Sia Locus autoplacī Cēsīs. Iegrābos riktīgi. Mašīna bija sista, nekvalitatīvi nokrāsota. Plīsa viss iespējamais. Kaspars Pors ir krāpnieks. Mašīnas tiek dzītas no Lietuvas!!! Neiesaku nevienam pirkt šajā autoplacī mašīnas, vēlāk nožēlosiet!!! Ja būsiet potenciālais pircējs, Kaspars piestāstīs Jums pilnas ausis!!!!

I investicijas 28.08.2016

Kaspars Pors ir krāpnieks ar lielo burtu.Nopirkām Volvo sia LOCUS placī par padsmit tūkstošiem,tika izstātīts,ka auto ir praktiski jauns,no Vācijas..Izrādījās,ka auto ir no Lietuvas,salūza pēc 8 dienām,ātrumkārba izbeidzās,spidometrs attīts par 150,000,km,krāsota praktiski visa...Interesanātais ir tas,ka Kaspars Pors sevi pozicionē,kā godīgu biznesmani,Vienotības Cēsu kases turētāju un Cēsu mēra Jāņa Rozenberga sponsoru-pelēko kardinālu.Pie sarunas un auto apskates CISA(tā viņu saucot pilsētā)vēderu izgāzis un līko muguru neiztaisnodams paskaļi deklamēja ,ka bez viņa mērs nepieņemot nevienu jautājumu.Ilgi domājām vai kustināt šo jautājumu ,bet tomēr ir jautājums..KUR MĒS DZĪVOJAM TAUTIEŠI???!!!

S Sirsninaskaidrite 21.10.2018

Nav taisnība nopirku auto divus gadus skate bez problēmām un viss pašā labākajā kārtībā nekādu problēmu paldies godigajam auto tirgotājm milzīgs paldues