www.sudzibas.lv LNĪPA Biedrība Отвратительная работа

Vitolds Peipiņš - Отвратительная работа

Нет хуже управляющего! При выборе управляющего купились на его авторитет. Ну кто же еще - преподаватель, сертифицирует управляющих. Специалист! А практике все оказалось с точностью наоборот. На объекте не появлялся. Уборка отвратительная! У нас такой грязи как при пейпиньше не было никогда! Снег не чистят, листья не убирают, лед с крыш на головы падает. Коме того, постоянные ошибки в счетах и неграмотно оформленные бухгалтерские документы. Постоянно хамит жильцам прикрываясь доверенностью от правления. Реакция пейпиньша на претензии - тишина. Он вообще перестал контактировать с правлением. Результат его деятельности - уголовное дело по факту хищения имущества! Так что, будьте осторожны! Все фиксируйте актами и отправляйте ему заказной почтой. Это поможет вам в судах, которые неизбежны с этим неадекватным старым сутягой. Также вас ждут скандалы, грязные пасквили и лишняя ненужная нервотрепка. Вот в этом мастер! Как он может преподавать, если сам не умеет работать?

25.10.2018

Компания получила уведомление об этой жалобе

Papildināts Valde 25.10.2018

Привожу цитату Пейпиньша (Vitolds Peipiņš) на просьбу обосновать выставленный счет:
From: Vitolds Peipiņš
"Es vēlreiz atgadīnāšu vienkāršu patiesību, kuru Jūsu valde nav sapratusi. Miers baro, nemiers posta. Nebūs samaksāti rēķini, es vienkārši pārbraukšu pāri valdei ar ceļa rulli un nemazs nepamanīšu, kas tur ir palicis pāri. Samaksāsiet nenomaksātos rēķinus, Jus man neesat vajadzīgi. Savārijāt putru, tad arī strebiet paši šo putru, jo man ar Jums nav laika nodarboties. Jūs man neesat vajadzīgi, jo ar Jums nav iespējams strādāt. Bet kamēr ir aizkartas manas intereses un manu sadarbības partneru intereses, es jūsu dzīvē sagādāšu ļoti daudz problēmas. Izvēle ir Jūsu pusē, kā jūs tālāk domājat dzīvot. Tās, kad es pēc pirmā septembra neapsaimniekošu māju, nenozīmē, ka es no jūsu dzīves pazudīšu.
Nebūs nomaksāti visi rēķini, tad šādā gadījumā mans mērķis šo valdi izformēt un panākt citas valdes ievēlēšanu."

V

R Rūdolfs Briedis 22.01.2019

Es Jums pilnīgi piekrītu. Neesat vienīgie neapmierinātie ar Vitolda Peipiņa darbu.

R Rūdolfs Briedis 27.01.2019

sia LNĪPA pārvaldnieks reģ. 2014.pamatkapitāls 3€ , pieder Vitoldam Peipiņam. LNĪPA biedrība-2009.g arī reģistrēta tajā pašā adresē. LNĪPA - asociācija ir izdevusi sertifikātus, kas derīgi tikai ,,asociācijas iekšējai lietošanai,, (ministrijas formulējums), tā nav akreditēta Izglītības ministrijā. Tātad sertifikāti faktiski bezjēdzīgi .Saskaņā ar uzņēmumu reģistra datiem gan sia, gan biedrība LNĪPA reģistrētas vienā dzīvoklī Rīgā, Kojusalas ielas 25 namā. LNĪPA (asociācijā) saskaņā ar lnipa.lv uz 2019. janv ir virs 100 biedru, bet nav biedru saraksta, toties ir ,,melnais saraksts,,)) jocīgi gan. Nav uzrādīti arī asociācijas reģ. dati. Mūsu nama pārvaldniece Ludmila Koroļova , medmāsa pēc izglītības arī ir saņēmusi LNĪPA sert 035 - esot izsniegts balstoties uz viņas darba pieredzi. Tas viņai ,,ļauj,, pārvaldīt vairākus daudzdzīvokļu namus, nereģistrēties pārvaldnieku reģistrā , nereģistrēt pārvaldītos namus, nerunāt valsts valodā, nevest Mājas lietu , neslēgt līgumus ar namu dzīvokļu īpašniekiem un dzīb, ignorēt sūdzības. Neiesaku izvēlēties LNĪPA un konkrēti Ludmilu Koroļovu par pārvaldnieci. Intrigas, apmelojumi, nepatiesas informācijas par veiktiem darbiem izplatīšana, paviršas atskaites, pārvaldnieces izbļaustīšanās dzīvokļu īpašnieku sapulcēs jums garantēta, ja izvēlēsieties Koroļovu, kura ,būdama ,,ļoti kompetenta,, LNĪPA sertificēta, pieaicinās izcilu demagogu juristu Peipiņu par konsultantu nevis algos kārtīgu sētnieku/apkopēju, kurš(-a) namam ikdienā nepieciešams visa gada garumā. Savukārt Vitolda Peipiņa atrādīšana Latvijas TV radīja maldīgu iespaidu potenciālajiem klientiem par viņa kompetenci un ieinteresētību kvalitatīvi strādāt. Daudzi nožēlo, ka pieaicinājuši šo speciālistu sk. sūdzības. Starp citu, mēs viņu neaicinājām, viņš pats kaut kādā dīvainā veidā atnāca komplektā ar paša nosertificēto Ludmilu Koroļovu))). Pievēsiet uzmanību LNĪPA atbildības līmenim - 3 € (sk.pamatkapitāls) a s o c i ā c i j a s ! , tās bosa ,,cienīgi,, . Godprātīgs pārvaldnieks būtu ieinteresēts reģistrēties un reģistrēt savu namu reģistrā. Nopietna asociācija lepotos ar saviem biedriem un padarītajiem darbiem nevis rakstītu ,,melno sarakstu,, (citiem vārdiem asociācijai nelojālo saraksts, kas šoreiz nedara kaunu sarakstā nonākušajiem).