www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

BRIESMĪGS SERVISS UN ATTIEKSME PRET KLIENTIEM!
Lietoju LMT mājas internetu...Pēdējo mēnesi internets bieži sāka pazūst, strādāt no mājām nav iespējams, televīzija līdz ar to arī neiet. Cik reizes zvanīju uz LMT centru, man teica ka viņiem esot viss kārtībā lai restartēju. Es saku, ka esmu to jau 100 reizes diena darijusi, nekas nemainās...LMT darbiniece, teica ka tulīt vēl ko apskatīsies un lai es velreiz restartēju, Ja internets neparādīsies, lai vēlreiz piezvanu.Pēc viņas manipulācijām internets parādās uz laiku un atlak sāk kārties. Tas jau turpinās mēnesi. Pēc kārtēja zvana , LMT darbiniece mēģināja mani pārliecināt ka manās ierīcēs ir kaut kādi vīrusi kas bremzē interneta darbību un ātrumu! Nepiedāvāja pat bezmaksas meistaru lai tas atbrauc un pārbauda!

14.11.2018

K kmaja 14.11.2018

Ja mājās nets iet caur WIFI, tad uzliekam Acrylic Wi-Fi Home(vai ko līdzīgu) un apskatamies vai visi kaimiņi nesēž uz viena kanāla :) Pamainam ruterī kanālu uz brīvāku.