www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

Iegādājos sievasmātei planšeti uz ziemassvētkiem LMT veikalā, jau pēc 1/2 gada parādījās pleķi uz ekrāna kā arī planšete slēdzās ārā kaut gan baterija rādīja pilnu. Aiznesot uz LMT planšete tika pieņemta,pagāja aptuveni divas nedēļas pēc kurām tika paziņots ka planšetei ir izļurkājusies (deformēta) USB ligzda tādēļ garantija ir atteikta un par diagnostiku jāmaksā 20 €. Uz iebildumiem ka man nav nekādu pretenziju pret USB ligzdu tika atbildēts ka šāds lēmums ir pieņemts srvisā un tas noteikti netiks mainīts. Saprotu ka planšete nebija no dārgākā gala, bet ja nu LMT ir apņēmies viņas tirgot tad arī garantijai būtu jābūt normālai. Vēlāk painteresējoties apkārt ir nācies dzirdēt ļoti līdzīgus bēdu stāstus kad LMT meklē iemeslus lai tikai atteiktu garantiju. Pretīgs kantorīts....

N

Ventilators 22.03.2016

Nevis LMT, bet gandrīz visos datotehnikas veikalos būs vienādi produkti. Gan lēti gan dārgi. Lētākiem jeb B brenda planšetēm mēdz būt tipiskas problēmas jau nesakitāmus gadus. Nekas no kvalitātes nav baigi uzlabojies.

Ja jums nebija Samsung, Acer, Asus, Lenovo, Sony vai citu liela brenda planšete un maksāja līdz 100€, tad 80% būs tipiski USB problēma. Garantiju nosaka servisa centrs nevis LMT. Servisa centrs visiem veikaliem ir viens. Lielākoties Servica ICT, Servicnet, MTTC vai elektronikas serviss Tadaiķa ielā. Garantijas ietvaros bieži vien labo šādus USB, jo tā ir ražotāja vaina. IEsaku ar planšeti pa taisno uz servisu aiziet vai arī pieprasīt no LMT servisa centra atzinumu, kas nosaka, ka USB ir liettāja vaina nevis ražotāja gadu no gadiem problēma.