www.sudzibas.lv LMT Netur solījumus

LMT - Netur solījumus

Jau atkal LMT krapnieciska veida pievilina klientus. Tarifs BRĪVĪBA, par kuru klientu centros un LMT info stasta ka viss ir pilniba neierobezoti, zvani kaut visu dienu, BEZ JEBKADIEM ieroierobezojumiem. Bet tiklidz tu sac runat ilgak vini liek limitus sarunam, atsledz nummuru un liek maksat pilnu maksu par pakalpojumu, ko vini pat nesniedz. Kur ir palikusi visi solijumi? Un atrunajas ar to kad - 1. Saruna nav notikusi (vini noklausas sarunas?) 2. Nelabpratigi izmanto pakalpojumu (Bet es tacu maksaju par neierobetotam sarunam!) Un kad pajauta viniem pa info talruni vai klientu centros viniem nau ko teikt, un piedava iet uz citu operatoru, un varteikt piespiez lauzt ligumu lai es dabutu samaksat ligumsodu...Un kad pajauta par nummura pieslegsanu atpakal, vini vienkarsi pasaka - NEKAD NESLEGS ATPAKAL...TAD PAR KO ES MAKSAJU???

K

V Vadim 19.02.2015

Ха, вот это прикол ! Не ожидал от ЛМТ такого.

A atvars 20.02.2015

Tad jau labāk uz Biti iet, runāju, rakstu cik gribu, maksāju mēnesī 5 EUR, tas ir kopā ar 100 MB interneta. Bet man internets dēļ wi-fi nav vajadzīgs.

Latviešu tautas 21.02.2015

atvar224! uz kadu tarifu plānu?

Latviešu tautas 21.02.2015

Плата за звонки на особые номера для тарифных планов Пятница, BITE 1, BITE 2, BITE 1.49, BITE 3.47, BITE 5.55 и BITE 8.43. В счёте эти звонки указываются в строке «Звонки на особые номера и номера повышенной стоимости».

И помни — для звонков на эти особые номера Ты не сможешь пользоваться минутами, входящими в Твой тарифный план, за эти звонки нужно будет платить отдельно.

АО "Balticom"

АО "Latvenergo"

АО "Telekom Baltija"

Филиал "Voxbone SA Latvijas filiāle"

ООО "4 NETS"

ООО "Adamasto"

ООО "Advem"

ООО "Alternative Finance"

ООО "Augstceltne"

ООО "Baltic Mobile Solutions"

ООО "Baltinet Data"

ООО "Baltcom TV ООО"

ООО "Camel Mobile"

ООО "Citynet"

ООО "CSC Telecom"

ООО "D COM"

ООО "Datagrupa.lv"

ООО "Datu Tehnoloģiju grupa"

ООО "Dautkom TV"

ООО "ECO Networks"

ООО "ECO Solutions"

ООО "Esteria 79"

ООО "FastNets"

ООО "Finors Telekom"

ООО "Globāls Telekoms"

ООО "Hig Serviss Baltija"

ООО "High Tech"

ООО "I T Baltija"

ООО "iLink"

ООО "IME PLUSS" (перенаправлений ООО "TELENETS")

ООО "Interneta pasaule"

ООО "Neolains"

ООО "NETPOINT TECHNOLOGIES"

ООО "OPTRON"

ООО "Premiatel"

ООО "Preminum Net International S.R.L. Latvija filiāle"

ООО "Radio Telecommunication Network"

ООО "Rigatta"

ООО "Unistars"

ООО "Voipal"

ООО "WU SOLUTIONS"

VAS "Latvijas dzelzceļš"

Номерация виртуалних частных сетей / публические радио комуникационние сети

A atvars 27.02.2015

Vladlat, nezinu kas par tarīfa plānu, es paņēmu priekšapmaksu, man tā drošāk. Par LMT un Tele 2 sen dzirdēju ka šmaucās, nevar par paskaidrot par ko tu maksā.

Un kadu priekšapmaksu? BITE 3.47, BITE 5.55 vai BITE 8.43&

Latviešu tautas 07.03.2015

Bites pakalpojumu jau 2 gadus neizmantoju: LMT "Brīvība" man pilnigi apmierina! Maksāju tik pat ka BITE 8.43, bet parklājums labak un signāls stabīlāks! rfarī mobilais internets arpus mājās! Ir vel ZZ.

Latviešu tautas 07.03.2015

Ka arī LMT mobilais internets arpus mājās http://www.lmt.lv/lv/mobilais-internets-datora-plansete 10 GB 9, 89€/mēn.! Ir vel ZZ - vecais Pamata tarifu plāns - papildinu 4 reiz gadā, naudu parskaitu uz mates ZZ tālruni caur taustiņu kombināciju *120# http://www.zeltazivtina.lv/balss-tarifi/ka-papildinat-zz/

M MargrietaXXX 22.01.2016

Nu jau, nu jau. Mana ome ar tarifa plānu Brīvība līdz 600 min mēnesī norunā (jo laukos ir visstabilākais LMT tīkls), ja ne vairāk un nekad pāris gadu laikā nav nācies sajust, ka man par omes pieslēgumu būtu jāmaksā papildus vēl kaut ko klāt.