M mrrx2 26.09.2015

Tā var teikt tikai tas cilvēks, kurš nezin, kā Bites 4G salīdzinot ar LMT 4G ir kā gliemezis. Labāk pieci eiro mēnesī piemaksāt, nekā sajaukt prātā mēğinot noķert dibeniski nenoķeramo trana Bites 4G.

A Aleksis Beko 03.11.2015

Es 1, 5 gadus lietoju LMT 4 G internetu līdz tas kluva tik lēns, ka izmantot pat uz viena datora nebija iespējams nemaz nerunājot, ka tam pieslēdzas vēl kāds majnieks ar savu ierīci.Testam iesākumā panēmu Biti.Lietojot Biti uzzināju, ka youtube var skatīties labā kvalitātē, izrādās kvalitāte atkarīga no neta ātruma.Tam visam klāt nāca fakts, ka visi mājnieki pieslēdzās caur WI FI un ...ak tavu brīnumu, interneta ātruma kritums nebija jūtams vispār.Tad kārta nāca Tele 2 testam.Un jau bez pārsteiguma, internets strādā lieliski, visi mājnieki saslēdzas vakaros un dara ko grib, skatās jūtūbi, spēlē spēles un neviens neizjūt ātruma kritumu.Un tad atkal atgriezāmies pie LMT.Tas lietots tika apmēram 20 min un pēc neliela konflikta gimenē tik aizsūtīts mēslainē.Secinājums - vēlaties internetu, nemiet jebko tikai ne LMT...un noteikti Bite vai Tele jums ne tikai būs labāks internets, bet arī par daziem eiro lētāk

K kicnel 07.12.2015

LMT intermets nav litojāms vispār! Viņi maldina un krāpj cilvēkus. Mums pieslēdza LMT, solot ātrāku internetu nekā pie iepriekšējā. Rezultātā izrādijās daudz, daudz lēnāks. Vispār nav lietojams. Sūdzības nepalīdz. Tiaki sūtīti mērījumu, pusotru gadu ilga sarakste. Viņi lauzīšot līgumu tikai ar soda naudu. Sarakstījos ar PTCA, tut pateica, ka LMT jālauž bez soda naudas, ja tie nenodrošina solīto kvalitāti. Bet nē, sarakste un strīds mums turpinās. Tie tik sūta rēķinus katru mēnesi. Mēs jau sen nelietojam šo sūdu. Bet atteikties nesanāk. Tākā nekādā gadījumā nepieslēdziet LMT!! Savu taisnību pierādīt ir ļoti grūti!
Viņi tik liek vēl tur pamērīt, vēl to paska'tties, atbildi uz iesniegumiem raksta mēnesi un tik vilcina laiku

M MargrietaXXX 22.01.2016

Nu nez, nez. Mēs lietojam uz pilnu klapi - un viss apmierina. Bite gan bija mēsls, jau pirmajā nedēļā uzlika ierobežojumu bezlmita internetam.