www.sudzibas.lv LMT LMT tarifi, darbinieku attieksme

LMT - LMT tarifi, darbinieku attieksme

Mainījās sarunu struktūra, gribēja optimizēt pieslēguma veidu. N- tās reizes zvanot uz abonentu daļu izcīnījos līdz tarifu plānam Mūsējie 4, kas vienalga pie manām sarunām (uz LMT, citiem tīkliem, starptautiskie zvani) nedod nekādu lielo ekonomiju. Esmu kliente vairāk kā 10 gadus, 4 telefoni pieslēgti uz mana vārda. Tfu!
Attieksme Tirgoņu ielas birojā briesmīga - mēs jums neko vairāk nepiedāvāsim. Vai nu ļaujaties likumīgi aplaupīties, vai tinieties.
Arī par to Mūsējie 4 visa informācija, kā ar stangām jāvelk. Izrādās līgums terminētais, laušanas sods 50 Ls, SMS cena uz ārzemju numuriem 0.09, šīs sms, nav iekļautas 1000 bezmaksas sms skaitā.utt
Ziniet LMT , žadnostķ fraijera sgubila!
Novēlu izputēt savas nenormālās alkatības un lopiskās attieksmes dēļ !

A aga 07.02.2012

Katram operatoram taču ir savi tarifi un tikai tāpēc, ka Jums tie ir nepiemēroti, neviens tos nemainīs. Ko tad tas darbinieks jums citu var pateikt? Jūs domājat, ka viņi var kādam ko par brīvu dot uz savu galvu? Ja tie tarifi ir, tādi kādi ir, tātad vairākumu tie apmierina. Papētiet citu operatoru piedāvājumu, varbūt kāds piedāvā jums piemērotāku pieslēgumu.

L lauris 07.02.2012

interesanti kurs gan operators dot bezmaksas izsinas uz arzemem, varbut verigak jalasa tarifa saturs un terminets ligums varbut tikai viena gadijuma, ja ir panemts kads telefons, un ja ta ir tad nav jabrinas ka prasa ligumsodu, no ta visa var secinat ka Solveiga ir kada ne parak gudra butne, kas uzskata ka visi vinai ir kaut ko parada un visam vinai jabut pa brivu, varbut ir laiks pasai ielist interneta izpetit piedavajumu saturu un nomainit tarifu uz piemerotaku nevis celt kaut kadas absurdas apsudzibas, pats klients pie lmt jau 2 gadu un varu pateikt ka tik pretimnakoso un cilvecisku attieksmi nebiju redzeis ne pie viena cita operatora, besi tadas sudzambibeles

S Solveiga.Priede 08.02.2012

Laurim,
1) Nē, nav paņemts neviens telefons, gudriniek. Cik zinu, daudzi LMT īpašie pieslēgumi, kas nav publiski pieejami, ir terminēti. Tipa, mēs jums iedodam ļoti labu piedāvājumu, bet tikai uz gadu. Patiesībā, piedāvājums ir tā samudrīts, ka atšķetinot izrādās, ka tas pats vecais vien ir, tikai nosaukums cits. Un ja tu gribi tad atteikties, nekā, maksā sodu, jo LMT bija ieplānojis un iebudžetējis no šī klienta ieņemt konkrētu summiņu veselu gadu. Vai piedāvājot, nebūtu godīgi pateikt, ka komplektā nāk līgumsods? Jo var būt terminēts līgums, bez līgumsoda.
2) LMT aizvilkdamies stāsta par 1000 bezmaksas īsziņām. Tikai aizmirst piebilst kuros tīklos. Jā, es nezināju, ka uz ārzemju numuriem ir cits tarifs. Jo man stāsta, 1000 bezmaksas, tik daudz, tik daudz! Savukārt TELE 2 man piedāvāja 500 bezmaksas īsziņas uz visiem vietējiem un ĀRZEMJU numuriem pie pieslēguma veida Nr.5 Varbūt neesmu tik gudra, kā Lauris, bet es iedomājos to visu pati paprasīt LMT darbiniecei, kura klusēja kā partizāns. Pēc katra jautājuma palika arvien skābāka un skābāka, jo labi saprata, ka viņu labais piedāvājums ir '' sūds zīdpapīrā".
3) Parādi man internetā vietu, kur redzami LMT klientu individuālie piedāvājumi un aizsūtīšu tev konfektes! Rindiņa, ka tādi ir iespējami, neskaitās.
4) Paldies dievam, tagad esmu citu operatoru kliente un esmu apmierināta!
5) Pilnīgi normāli, ka citiem LMT piedāvājumi ir ok, jo sarunu struktūra ir dažāda. Sūdzība bija par meliem un attieksmi. Besī idioti, kas komentē ne pa tēmu

A andris_d 08.02.2012

LMT tiešām vajadzētu ļoti nopietni padomāt par nākotni. Viņi pat nemēģina izveidot piedāvājumu kaut puslīdz līdzvērtīgu Tele2 Nr.5 vai Bite 3, 5. Zinu jau daudzus, kas LMT pamājuši ar roku, pie kam neviens īpaši atrunāt no šī soļa arī necentās no LMT puses. Laikam domā izbraukt uz korporatīvajiem klientiem? Kādam laikam jau pietiks, bet vēlāk ko?