LMT - LMT

Kā man apnika šis sūds... Gaidu decembri, kad beidzot man beigsies 2 - gadu līdums un es atslēgšu to.
3 - 4 - 5 reizes nedēļā stabili uz kādu laiku pazūd internets, parasti uz kādam 15 minūtēm, bet bija gadījumi kad uz 2 stundām. Pa nāktiem acīmredzot viņu informatīva tālruņa operators guļ un sazvanīt viņus ir nereāli! Vienreiz, kad interneta nebija 2 stundas es zvanīju viņiem nu apmēram 20 - 30 reizes un visu laiku vai nu neatbild vai aizņemts. Tā man 2 gadu laiku neizdevās viņus sazvanīt (Naktī).
Cik es saprotu internets pazūd, jo rūter visu laiku dzemdē atjauninājumus un tieši šajā laikā pazūd internets.
Varbūt kādam nav svarīgi, bet es spēlēju datorspēlēs un iedomājaties ko nozīme, kad pazūd internets reida laikā!
Galvenais, ka šīs ir dārgākais internets rīgā par kuru katru mēnesī es maksāju 27 eiro!!!
Par ko?!
Esmu ļoti ļoti neapmierināta un neieteicu nevienam.

J

Likumsargs 17.09.2015

Tāpēc, ka nekad nevar sazvanīt LMT es arī aizgāju no šīs kompānijas, bet viņu internets ir mēsls!

G Gvidoo 18.09.2015

Man šis bija baigi labai projekts. Paņēmu uz trīs nedēļām, kamēr atvaļinājumā braukāju pa Latviju. Visur - Bērzaunes pagastā (Madonas nov.), Andrupenes pagastā (Dagdas nov.), Daugavpilī un Rojā visa ģimene (5 lietotāji) bijām nodrošināti ar neierobežotu un stabili internetu. Turpmāk katru vasaru izmantošu šo iespēju.

T the_marija 02.10.2015

No sākuma paņēmām mājās, kā izmēģinājuma divas nedēļas viekārši supper strādāja nekādu iebildumu un tad brīnumi sākās, kā jau iepriekš rakstīja interneta pieslēguma pārtraukumi. zvani vai nezvani viņiem nekas jau nemainās. Arī mājās gaidam, kad beigsies 2 gadi, lai varam uz kaut ko labāku pārslēgties.

A Aleksis Beko 03.11.2015

Sazvani vai nesazvani, jeegas taapat nekaadas.Spriezot peec visa, taa LMT ir ierasta prakse, sanem zvanu par probleemu un pasaka, ka atzvaniis.Atzvana protams tikai naakamajaa dienaa kad nets ir atsaacis kaut kaa straadaat.