www.sudzibas.lv LMT Klienti netiek brīdināti par servisa traucējumiem

AtrisinātaLMT - Klienti netiek brīdināti par servisa traucējumiem

Sveiki,

Esmu LMT klients jau otro gadu un izmantoju LMT 4G internets mājai.
Nesen konstatēju, ka interneta ātrums ir lēns pat verot vaļā vietējās (Latvijas) adreses. Nevaru saprast, kas notiek, jo šī problēma izpaužas pat laikā, kad tīkla noslodze ir zema (01:30 naktī darba dienā).

Restartēju rūteri, pārliecinos, ka datorā nav vīrusu, pārbaudu TCP/IP iestatījumus utt. Visu ko vien iedomājos, pārbaudīju. Arī PING'u pārbaudīju - tas sniedzās no 100ms līdz 200ms uz vietējiem serveriem.

Apriebās - atiestatīju rūtera iestatījumus. Problēma pazuda līdz nākamajam rūtera restartam (tas mēdz notikt patvaļīgi 2x - 3x dienā un tas ir LMT izsniegtas HUAWEI rūteris). Sāku meklēt GOOGLE informāciju un pamanīju, ka daudzas saites ir Vācu valodā.

Paskatos IP Location - Vācija.

Zvanu LMT un šie man saka, ka notiek infrastruktūras uzlabojumi kā rezultātā ir iespējams, ka IP atrašanās vieta tiek pamainīta uz Vāciju. Tas arī rada traucējumus servisā un palēlina interneta ātrumu.

Par šīm izmaiņām klientus nebrīdināja un pagaidu risinājums ir viens - restartēt rūteri līdz IP atrašanās vieta atkal uzrādīsies kā Latvija. Šie uzlabojumi ilgs vēl nedēļu un LMT klientu atbalsta centra darbinieki sola, ka ap to laiku, šī problēma būs atrisināta.

P.S. ja jau sāku runāt par internetu, tad arī pēc pāriešanas uz LMT no Bites, nācās zvanīt LMT klientu atbalsta centram, lai pieslēdz man 4G tīklu, jo pieejams bija tikai 3G (telefonā iestatījumos bija norādīts, lai uztver 4G/3G). Paskaidrojumi par šo situāciju - nekādi. Tikai platoniski pasaka, ka pakalpojums ir pieslēgts. Ar Biti šādas situācijas nebija bijušas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anonīms 21.12.2016

A Anonīms 21.12.2016

Šeit arī iemesls precīzāk paskaidrots. Šādu informāciju LMT pašiem vajadzēja izniegt saviem klientiem, bet nu ko gan es zinu... es taču esmu tikai pakalpojuma pircējs un LMT klients.

Latviešu tautas 21.12.2016

А я то думаю почему у меня на одном форуме в автоопределении местоположения стоит LV / DE...

Latviešu tautas 21.12.2016

Ой! На rus.tvnet.lv давно требуют авторизации. А потому что якобы сеть LMT относится к заграничной для Латвии сети...