www.sudzibas.lv LMT Attieksme

LMT - Attieksme

Pirms 6 mēnešiem iegādājos telefonu Iphone 6 s pie LMT dīlera uz atvērto līgumu. Tagad pagāja 6 mēneši sadomāju nest telefonu atpakaļ, bet tad radās problēmas. Kā nekā pēc 6 mēnešu telefona lietošanas man pateica ,kad telefonu neņems atpakaļ , jo man viņš esot nedaudz apskrāpēts un apbružāts. Vai tad 6 mēnešu laikā nekas tāds nav lietojot iekārtu ? Cilvēki neuzķerieties uz šiem brīnumiem ko mums piedāvā. Bet tomēr draudot ar PTA panācu savu un iekārtu paņēma atpakaļ. Vel ir brīnums, ka atvērto telefonu maksājot divus gadus tas nav jūsu telefons, bet gan LMT īpašums . Esiet uzmanīgi.

K

C Cilvēks16 28.09.2016

Tas pieder LMT, jo Jums ir iespēja mainīt telefonus nepārtraukti, pēc maksātiem 2 gadiem jau ir Jūsu īpašums. Līgumu jālasa kārtīgi, tur arī ir teikts, kad iekārtu pieņem, ja tā nav vizuāli bojāta, tāpēc katrai iekārtai ir nopērkams maciņš u.t.t.

M Mark74 28.09.2016

Pēc 24 mēnešiem pakalpojuma ATVĒRTAIS ikmēneša maksai tiek piemērota 100% atlaide. Tas nozīmē, ka Tu turpini lietot iekārtu, cik ilgi vien vēlies, neko par to nemaksājot.
Sanak ka iekarta paliek LMT ipasums, bet tu par vinju nemaksa?

Atvaino, bet lietoju telefonu pusotru gadu un tas nav ne apbružājies, ne apskrāpējies. Ja bija plānots telefonu mainīt, tad jau nu tomēr būtu pamats pret telefonu izturēties saudzīgi, nevis - nav mans, pofig. Tā ka LMT šajā gadījumā ir pamatīgi nācis Tev pretī.

R Ritvars 29.09.2016

jaaa es ari 2 gadus telefonu lietoju un nav apskrapējies jo vel nekad to neesmu iesledzis un turu to orginalaja iepakojuma majas seifa. nezinu ka ju s muļķi varat apskrapet telefonu lietojot . nesaprotu :D :D :D pomaxsoft iespejams tu dzīvo savam telefonam. tev var atombumbu mest uz galvas bet vienigais ko tu sargasi ir tavs telefons.

L Liarliar 29.09.2016

Nemuldi, Ritvar!

P pulkvedis 29.09.2016

Iesaku apskatīties te un pievienot šo PTAC iensiegumam - https://static.lmt.lv/lmt/files/lmt_bojajumu_cenradis_lv.pdf

Pacco_al 03.10.2016

Es arī lietoju aparātus vairākus gadus man tie ir ideālā stāvoklī. Tas nenozīmē, ja pēc pus gada mainīs, ka var apieties ar viņu kā vien vēlas.
Nopērc savu un met kaut pret sienu pēc katras sarunas.