www.sudzibas.lv LMT drausmīgi lēns internets

LMT - drausmīgi lēns internets

Gribu izteikt savu sašutumu un brīdināt citus- neslēdziet līgumus par LMT mobilo internetu! Vairāk ka gadu atpakaļ, kad slēdzu līgumu, tiešām nebija ne vainas- ātri un labi gan Rīgā, gan manos laukos Krimuldas pagastā. Šobrīd situācija ir vienkārši nejēdzīga- kamēr attaisa kādu adresi paspēju nomazgāties un paēst. Ļoti bieži vispār nav savienojuma vai arī tas ir nestabils. Acīmredzot tik dudz klientu ir pieslēguši, ka aparatūra vairs "nevelk". Nokārtot trīs maksājumus internetbankā vispār aizņem stundu-pusotru. Nekad nebiju domājusi, ka būs tādas problēmas, tomēr LMT likās stabila kompānija

G

L Lii 27.09.2011

Identiski!!! Liigatnee arii nestraadaa un Riigaa arii..liela kompaanija, bet ar sho jautaajumu netiek galaa..

J jocīgais 27.09.2011

Internetā bia salīdzinājums visiem mobiliem internetiem. Kāpēc pirms pirkšanas to neizlasījāt? Tagad nav ko vairs sūdzēties.

L Lauris 27.09.2011

gunta iespejams ka jums ir japarbauda iestatijumi tam internetam, vnk sobrid operatoriem ir divas interneta zonas viens lenaks ta saucamais edge vaj gprs un 3g, iespejams ka jusu modems saka uztvert to edge tiklu jeb gprs kurs ir lenaks, tapec jums ir japarliek modema iestatijumos tikla frekvenci uz 3g un tad vins uztvers atro variantu, ka ari japaskatas, iespejams ka taja vieta kur jus liekat datoru ir sliktaka uztvere del kadiem ariem traucejumiem, piem, nekvalitatieviem kabeliem vaj vel kas, manai omei lauku maja pie Barkavas bija tadi pati problema, parliku iestatijumus un parvietoju modemu atkal viss kartiba

A Aldis 27.09.2011

Man bija līdzīgas problēmas, tagad lietoju Triatel. Jā, viņš strādā lēnāk nekā sākontēji strādāja LMT, bet krietni stabilāk, ne tikai Rīgā, bet arī manā vasarnīcā un pie draudzenes laukos.

T ToLauris 27.09.2011

Kopš kura laika pāķos ir piejams 3G? Tas attiecas uz LMT tīklu!

M Marta 27.09.2011

Jaa man arii bija problemas ar LMT...un pashi to atzina, taadeel arii atmaksaja atpakal naudu.Man tagad arii ir Triatel pieslegums un sakari loti labi.

K Krotow 27.09.2011

Vai tad kādam no LV mobilajiem operatoriem laukos ir pieejams reāls 3G?

T ToKrotow 27.09.2011

Tele-2.

K Krotow 27.09.2011

Kaut kā nav manīts, ka 3G 15+ km no lielajām pilsētām strādātu. To par Tele 2 3G pēc kartes skaties, vai reāli esi mēģinājis uz vietas?

T ToKrotow 27.09.2011

Tas ir brīžiem, man ir pats sūdīgākais modēms, diezgan bieži ir piejams 3G un Turbo 3G, tuvākais tornis ir apmēram 2, 5 km, lielākas pilsētas 50 km rādiusā.Pēdēja laikā tas 3G parādās retāk, bet mēnesi iepriekš diezgan stabili varēja pat lejuplādēt filmas no torrentiem.

L lv baws 01.06.2014

Help,

Nopirku 4G modemu pa 14eiro 1 nedelu stradaja normali.
Nepaspeju pat izteret tos 10GB pec nedelas papildinaju un tagad vispar lai atvertu kadu lapu 20min jagaida!
Domaju lmt labs bet izradas mesls pedejais :(
radas 4G un nevaru atvert google :D
WTF???

K Krazy118 19.10.2014

Tātad jau no jūlija sāku lietot 4g internetu, viss sākuma bija labi līdz tagad oktobrim. Sākumā atrums bija vienkārši super(35 mb/s un uz augšu) neskatoties uz to kad daškārt ātrums svārstijās, bet uz to pievēru acis, bet tagat (3.5-5mb/s ar pilnu zonu). Var izlasīt šo rakstu ( atsauksmes) http://blumentals.mozello.lv/blogs/params/post/88/vai-lmt-4g-internets-ir-labaks-par-lattelecom-majas-dsl secināji-spriežat paši.

0 00000000000000 23.04.2016

LMT Mobilais Internets Man Ir Ja Vispar Ta Ir Naudas Peļna LMT Kompānijai Un Tad Tie Ķipa 10mbit/s ir vispar 1mb/s ātrums un pat 1mb/s nav vispar kaut kādi sudaini 300kb/s lai ielādet via augšupielādetu kādu failu ir jagaida visa diena vēl viena diena apmēram 34 stundas gadas jēgas maksāt par tādu internetu ja laiks ļoti daudz jaiztēre un jagaida visa mūžiba kad paliks vecs

J Jānis 29.10.2017

Viņiem ir akcija 2,50 par nedēļu bet reāli iet tikai 2g EDGE 20-40 KB/s
Pilnīgs mēsls salīdzinot ar mūsu 150MB/s pilsētā.
Šitie mobīlie limitētie sūda interneti tikai čakarē dzīvi.
Tele 2 it kā labāk iet.
Varūt pie vainas tā vecene kas deva karti vai tie nekvalatatīvie dārgie sūda telefoni ko viņi pārdo vai varbūt viņiem tā patīk.

D Destroyer226 07.02.2018

Agrāk Limbažu nov., Katvaru pag., Pociemā LMT 4G internets bija lielisks. Vel 2017. Gada rudenī bija ļoti labs internets. Pēc tam sāka ieviest visur to viedtelevīziju. Internera kura ātrumam ir jābūt vismaz 20-30 mb/s iet spēj tagad sasniekt labi, ja 1 mb/s. Un pazvanot uz LMT viņi pasaka ka tuvākā gada laikā neko nedarīs lietas labā. Tas tā normāli?