www.sudzibas.lv LMT karte Pazud nauda no kartes

LMT karte - Pazud nauda no kartes

18.01.19 kontā bija 2.56EUR. Uz 21.01.19 kontā palika 1.56 EUR. No 18.01.19 līdz 21.01.19 datumam ne kādu zvanu un isziņu uz maksas numuriem nebija, pārbaldiju atmiņa savā tālruņi. KUR PAZUDA 1.00 EUR? Raktiju uz e-pastu, biju apkalpošanas centrā, ne kur nedabuju ne kādas informācijas. Par 1 tiriku ne viens nesūdzēsies, bet 1000 abonentiem pa vienam eirikam noņemt jau 1000 eur! ))).

T Tvoja mamačka 24.01.2019

Kas tev par telefonu? Kā tu viņu izmanto? ko tu uz viņa lādē, vai kādās mājas lapās sēdi? Ir viena ''iepazīšanās'' mājslapa, kur jāreģistrējas ar savu telefona nr. Kad to izdarit, tad vēlāk sāk naudu raut nost kā kuru reizi, līdz par 4x mēnesī.. summas dažādas 1-3eur LMT tur neko nepalīdzēs, nav ko zem segas un visadās mājaslapās bāzt savu nr.. Pašam jāmeklē uz kurām, ka tagad jāmaksā un atsakies no pakalpojuma, vai arī turpini un maksā pa eirikam, mūsdienās visiem ir pieslēgumi.. JA tev nr nav svarīgs, tad nomaini uz jaunu sim karti ar jaunu nr un lieta darīta..