www.sudzibas.lv LMT stulbums

LMT - stulbums

Atnācam paņemt 4G interneta modēmu, stavējam un gaidījam ap pusstundu. 3 meitenes bija zālē. Viena radīja somiņas klientam, otra runāja pa telefonu, treša staigāja. Meitenes, kaut ka paskatīties vajag uz klientiem, ja viņi stav un gaida, nevajag vispār ignorēt cilvēkus. Nesagaidījam, aizgājam uz TC Solo, tur kaut mācēklis, bet ātri visu pastastīja un apkalpoja.

J

AnnaKudeiko 23.08.2014

LMT ir kaktu kantoris. Mani neapkalpoja, kad izteicu vēlmi iegūt 2G internetu savā jaunajā telefonā! Tikko saņēmu penziju un nopirku ss.lv Nokia 6070 pa 5€. Es arī gribu lietot jaunākās mūsdienu tehnoloģijas!!

AnnaKudeiko 23.08.2014

Ir tik briesmīgi zināt, ka LMT tā izturās pret vēl kādu, gluži kā pie MAXIMA kases, kad vēlos nopirkt Okarti starta komplektu par 50€