www.sudzibas.lv LMT bezkaunīga attieksme

LMT - bezkaunīga attieksme

Nopirku mobilā telefona maciņu. oriģinālu. par 17 ls. darbiniece pati man ielīmēja. tomēr lipeklis, kam būtu jānotur vāku ciet, tas nestrādāja kā nākas un pēc īsāka vai garāka brīža vienmēr atsprāgst vaļā. un stāv pavērts 40 grādu leņķī. aizgāju uz šo veikalu, kur biju pirkusi, ar cerību, ka viņi ieteiks, ko darīt.. varbūt lipeklis tā uzvedas jo jauns.. uz ko viņa man atbildēja, ka lipeklis nav domāts, lai noturētu vāku ciet. ka samsungiem vispār vākam nav nekāda lipekļa. kad teicu, tad jau vāks nepilda savu funkciju, nokrītot var sasisties ekrāns, viņa man atbildēja, ka vāks neesot domāts, lai aizsargātu pret triecieniem, bet tikai skrāpējumiem. aizmirsu kādiem vārdiem, bet deva man nepārprotamu mājienu, ka šis esot gaumes jautājums, nevis pamatota sūdzība. un ja es ļoti vēloties, tad viņi domāšot kā man nākt pretī.
(preci nopirku 13.12.2013, šis gadījums notika 14.12., darbiniecei uz nozīmītes bija rakstīts "vadītāja")

p.s. starp citu vāciņu pati vēlāk pastaipīju un nu tas vairs nesprāgst tik bieži vaļā.

E