www.sudzibas.lv Lmiko Farm Algas neizmaksāšana un pazemošana

Lmiko Farm - Algas neizmaksāšana un pazemošana

Neejiet strādāt uz Lmiko Farm, Sia. Priekšnieki meklē jebkuru iemeslu, lai tik varētu uzlikt soda naudu-neaiztaisīti vārti-20 euro, mirusi ūdele-100 euro, nepareizi saskaitītas ūdeles-110 euro un taml. Darba apstākļi ir necilvēcīgi-dubļi, mēsli, darbā ar salmu malšanu netiek nodrošināts ar pienācīgiem respiratoriem, kā rezultātā salmu putekļi nonāk acīs, elpvados un plaušās! Uz pēdējo algu var vispār necerēt-jums pateiks, ka par vadāšanu uz darbu un atpakaļ iztērēto degvielu ir jāmaksā, ko jums atskaitīs no algas.

Papildināts IVOAVENS 02.03.2018

Lieki piebilst, ka Lmiko farm SIA pieņem darbā neoficāli, nelegāli, nenoslēdzot darba līgumu, tāpēc var izrīkoties ar darbiniekiem, kā vēlas. Nebija tā, ka es vēlējos strādāt bez papīriem, tieši otrādi, es prasīju, lai noslēdz darba līgumu, bet viss veltīgi.

I

Dainis 02.03.2018

'' Nebija tā, ka es vēlējos strādāt bez papīriem, tieši otrādi, es prasīju, lai noslēdz darba līgumu, bet viss veltīgi''

Un tomēr turpinājāt tur strādāt, tad jau tā bija jūsu izvēle..