www.sudzibas.lv Ludmila Kurakina Людмила Куракина / Ludmila Kurakina

Ludmila Kurakina - Людмила Куракина / Ludmila Kurakina

Самый плохой врачь стоматолог. Я живу в нашем городе Екабпилс уже больше 30 лет. ни одна пломба которую она поставила не держалась. Последний ра к ней обратился ( только по томучто она работает без квитанции ) решил меньше заплатить и купить чего детям. Опять разболелось, а Людмила сказала, что, возможно, маленькая проблема и пломбу придтся поставит заного ну и заплатить. Я не стал этого делать и пошёл к другому стамотологу - всё хорошо, у меня боьше не болит зуб. и заплaтил в 2 раза меньше чем у Куракиной.

H hess 29.06.2015

Pilns Latviju, kad neviens nemaksa un uzmet. Uzmanaties no tadam komanijam

H hess 29.06.2015

Labak zinot pa visam kompanijam, kas nemaksa. nelagals darbs un gala neko nesanem.

Я тоже не очень хорошего мнения о ней, если настроение плохое , то и нагрубить может пациенту, а с детьми так и вовсе не умеет ладить

A atmiņa 18.09.2023

Ļoti neakurāts zobārsts, neiztīrīja kārtīgi zobu ielika plombu. Jau nākošajā dienā sākās sāpes. Tā kā tad vēl biju pusaudzis, pie šīs nelaipnās zobārstes nevēlējos atgriezties. Diemžēl zobs zem plombas nopuva (vairākas sāpju nedēļas) un nācās izraut.
Paldies, Kurakinas kundze, pateicoties Jūsu nekompetencei vai nevīžīgai attieksmei pret darbu, man nav zoba. Tagad jau, kā pieaugušam cilvēkam tik un nāksies labot Jūsu nolaidības sekas un ievietot zobu implantu.
Nevienam neiesaku šo zobārsti, ja viņu var tā nosaukt!
Neticami, ka vēl strādā!