Līvu Akvaparks - Apkalpošana

Šovakar pabijām Līvu akvaparkā. Nu ko, pabriesmīgi. Varu piemiegt acis uz nošņurkušo interjeru, bet darba organizācija nu galīgi neapmierina. Pusstundu jāstāv rindā pēc biļetēm, tikpat ilgi kafejnīcā. Kāpēc sestdienas dienā no četrām kasēm strādā tikai viena un arī kafejnīca ir tikai vienīgā ar pusaizmigušu bārmeni, nav skaidrs. Ekonomējat uz darbaspēku? Uzliekat biļešu un dzērienu automātus.

C

X xpuika 12.01.2013

pilnībā piekrītu tur netikai ir nolietotas telpas un inventārs ari bāra un kafejnīca ir nezin cik dienas veci produkti un izvēle mazākajā kioskiņā rīga ir lielāka pabīju tur nesen un tā bīja pedējā reize. un vairumam maniem draugiem ir tieši tādas pašas emocijas... bijām Lietuva uz akvaparku tur cenas ir lētākas visam nu nesalīdzināt ar Livu Akvapark... iesaku visiem kas vēlas pavadīt ūdeņos ziemas laika ilgu laiku doties uz Lietuvas akvaparku !!!

H HAHA, SUDZAMBIBELES 13.01.2013

JA TU TIESAM PUSSTUNDU STAVEJI RINDA, TAD ES TEV SAMAKSASU 100 LS.
Jo, 10, max 15 minutes nav pusstunda...

C Cleveroff 13.01.2013

To: "HAHA, SUDZAMBIBELES" 1) Nevajag man tavas kapeikas, par to naudu varēsi trekterēt lēto šņabi līdz pilnīgai aknu cirozei; 2) Pat, ja tās bija "tikai" 29 minūtes, runa ir par principu. Akvaparkā ir iekārtotas četras kases, taču strādāja tikai viena.

H HAHA, SUDZAMBIBELES 14.01.2013

Varu saderet ka 100 Ls ir puse no tavas algas, un uz livu akvaparku aizbrauci pirmo reizi, nu un logiski, ka kkas tavam letajam, bet augstajam prasibam neatbilda!

taadi te ir 70 % no shi portala lietotajiem!

Lai veicas ;)

M Mpak 14.01.2013

Bijam Livu aquaparka sestdien ar draugiem, panemam uz visu dienu nu un logiski kad pec kada laika sagribejas est, ienacam kafuzi tur visi radiatori pagriezti uz 1, pec silta baseina tads normals dubaks ! Mes protams rupedamies par sevi un parejiem pa kluso pagriezam visus uz 5 :D kafuzi iegajam paris minutes pec 17, edamo rokas dabujam tikai 17.50 !!! Pirms mums rinda jau staveja ap 30 cilvekiem, stradaja tikai viena sieviete, sita kasi, lika est, leja dzeramos un darija to tik flegmatiski it ka rinda stavetu cilveki 3 nevis 30 ! Gribeju panemt alu, j, logiski kad pienacu pie kases izradijas kad alus nav, izlikt izkartni protams jau ir tik ljoti gruti ! Apkalposhana zemaka laikam ir tikai tirgu kur belashus tirgo, kautgan ari tur laikam ir labaka !

C Cleveroff 14.01.2013

To: "HAHA, SUDZAMBIBELES" Tavuprāt nepilni sešdesmit lati par vienu ģimeni ir lēti? Neprasu, lai man pie ieejas kājas bučotu. Taču tērēt laiku neloģiskās rindās arī kaut kā negribās. P.S. Varbūt tomēr izlasīsi uzmanīgāk manu sūdzību? Ja nesanāk, palūdz kādam no pieaugušajiem, lai izskaidro.

Man tak vienalga :D

Izlasi manu nika nosaukumu- tas ir par tadiem ka tu!

C Cleveroff 14.01.2013

Nu tad vabūt uztaisi mājas lapu "pretsudzibam.lv" un tur ārdies? Šeit labāk nemaisies pa kājām ar saviem bērnišķīgajiem komentāriem.

beidz čīkstētikas ;)

H HAHA, SUDZAMBIBELES 14.01.2013

cikstet. planšete uzrakstīja pa senajām. nākamā sūdzībā būs par apple. :D