Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 2 stundām 9 minūtēm)
Le Éclat
(Pirms 5 stundām 40 minūtēm)
A/S Pasažieru vilciens
(Pirms 12 stundām 10 minūtēm)
Aiva Bulmere
(Pirms 14 stundām 36 minūtēm)
SIA "Capital" "Datoru tehnoloģiju centrs"
(Pirms 14 stundām 40 minūtēm)
Statoil
(Pirms 16 stundām 39 minūtēm)
telefons
(Pirms 17 stundām 15 minūtēm)
ABCDE
(Pirms 17 stundām 25 minūtēm)
autoskola abc/ csdd
(Pirms 19 stundām 21 minūtēm)
SIA,,Eliēr Latvia''
(Pirms 19 stundām 23 minūtēm)
«Kurbads un Ko»

Livu Akvaparks

Publicēja: Anita Balnasa nosūtīt e-pastu Jul 11, 2007
Informācija par kompāniju:
Livu Akvaparks

Akvaparkā galīgi pārsalu, pēc tam salimu. Ja viena mākslīga palma, tad vēl nevajag reklamēt, ka tropi. Ārā 10 grādi, bet pie baseina durvis līdz galam vaļā. Kad teicu, lai aiztaisa durvis, ka salst neviens nereagēja, kafejnīcā vispār kažokā jāiet. Tur pat atšķirībā no Francijas nebija nevienas īsti karstas burbuļvannas. Iesēdies- liekas, ka labi, pēc brīža jau sāk dibens salt. Nu padomājiet , tā nosalu, ka ieskrēju pirtī(vienīgajā siltajā vietiņā), jūtu, ka no manis sviedri tek, tātad karsts, bet man knapi kājas sāk silt. Tie lielie viļņi mikroskopiskajā baseinā vispār izsmiekls, Mūsu jūrā pie pirmā sēkļa lielāki. Un arī tas man nepatīk , ka Akvaparkā atļauj smēķēt. Tur neviens nav tik ilgu laiku, lai nevarētu bez tā iztikt. Kaut arī ventilācija tur ir pat pārāk laba, bet tomēr tas nav ētiski. Daudz bērnu.

Lasīt komentārus Atpūta / Izklaide

Komentāri

man šķiet ka tev pašai/am nav kaut kas kārtībā ja tajā burbuļvannā paliek auksti un arī pirtī!
Komentēja: Dec 28, 2007
nuucha

livu akvapark eto polnoe g.... persoonal v osobenosti kasiri polnie lohi ja neznaju gde oni takoj persoonal raskopali iza eto go tupogo persoonala neho4etjsja daze tyda hoditj ie6o teperj v livu puskajut s 18 bez roditelej (eto prosto obsurt)
Komentēja: Nov 28, 2006
igorj

Livu akvaparks pilnigs suds ,fuj.Ediens ka priekw cukam,fuj un vis tur ir fuj,fuj,fuj
Komentēja: Jan 21, 2007 Lina nosūtīt e-pastu

livu akvaparks ir pilnigs suds. personalo dalu vajag vispar nosist pa vienam. ka vispar tur pienem cilvekus darba? cukam ir daudz labaka uzvediba neka livu parka personal dalai. fuuuuuuuuuu!!!
Komentēja: Jan 21, 2007 Olja nosūtīt e-pastu

Tu ko ta tu tur aizvilkies atnākusi te princese vai princis visi tev durvis vērs ciet kad tu prasīsi.Un tev pašai kautkas nav kārtība es esmu akvaparkā bijis 6 reizes un ne saslimis nēesmu bijis.Padomā loģiski akvaparkā nevar uzstaisīt īstus viļņus.
Komentēja: May 18, 2009 Fjodors nosūtīt e-pastu

patiešām baseinā auksts, kad biju tur karstaas dienaas, tad siltajaa baseinaa var izvairaaties, pat riebums sametas.
Komentēja: May 18, 2009
Alīna

ar siltumu un aukstumu šai akvaparkā ir tā kā ir.Mani ļoti apbēdina cits apsurds, kur esat redzējuši tikai tādu ģimenes sastāvu, ka 2+1.Nu nevienā eiropas valstī tas tā nav. Naudas ziņā, šeit nav tā lētākā atpūta, Austrijā un Vācijā nedaudz lētāk, kur nu vēl Slovākija, Čehija, Polija.
Komentēja: May 28, 2009
ainars

Es esmu tur bijis 3 reizes un man tur ļoti patika.
Komentēja: May 29, 2009 Juris nosūtīt e-pastu

Par personālu - kā Jums šķiet, kurš normāls cilvēks ies tur plēst pakaļu par tādu algu... kā maksā, tā personāls arī strādā! esmu strādājusi apkalpojošā sfērā un teikšu kā ir - klienti pie mums tikai pieprasa, bet paši uz savu uzvedību pat neidomājas paskatīties. visi mēs esam tikai cilvēki un visu var izlabot - nevajag izturēties pret apkalpojošo personālu kā pret mēsliem, tad arī atdeve Jūsu apkalpošanā un izpalīdzēšanā būs ok.

P.S. par gimenes biļetēm - viss ir vienkārši - tīrākā naudas slaukšana... :)
Komentēja: Jul 4, 2009
minimi

Baigā maxinācija!
Komentēja: Jul 4, 2009
A

Mani arī vienreiz ir piečakarējuši. :(/)
Komentēja: Jul 4, 2009 Imants nosūtīt e-pastu

par aukstumu pilnīgi piekrītu! agrāk (kādi 3 gadi atpakaļ)man bija arī abonements un zinu kāda t bija... bet pēdējā gadā biju tikai divas reizes, un ļoooti spēcīgi mainīju domas par kādreiz tik iecienītu atpūtas vietu. ūdens, pat džakuzijā (kur agrāk bija viskarstākā t) bija auksts. gan darbadienas vidū, gan svētdienā. mēs bijām trīs cilvēki, tā kā par vēso t nevarēja visiem trijiem izlikties. vienīgais glābiņš bija sildīties pirtīs... bet galu galā esam atnākuši uz ūdens izklaidēm, nevis tikai uz pirti. par smēķēšanu gan nekad neesmu manījusi, ka to kaut kur telpās būtu atļāvuši!!! akvaparka personāla (protams, ne visa)mazliet vīzdegunīgā uzvedība gan bija vērojama vienmēr...
Komentēja: Feb 15, 2010
inese

Man arī Līvu akvaparkā ļoti nepatika! Vēsi, uzmācīgā reklāma pie dzērieniem peldambārā. Pie džakuzi rinda. Nav normāla baseina peldēšanai. Jūra ar viļņiem nožēlojama parodija. Un tad vēl cenas. Stāvēju 15 min rindā uz fēnu un tāpēc vēl dabūju piemaksāt par laiku, trijiem cilvēkim 3 lati, nav normāli.
Komentēja: Feb 15, 2010 Anda nosūtīt e-pastu

Segodnja v denj svojego roždenija pošla s semjoj v Līvu akvaparks. Eto bila užasnaja ošibka. Skidka v 50% tolko na 2 časa. A počemu na 2? Počemu ne na 1 ili na 3? Polovina akvaparka ne rabotajet (remont spa zoni), net ni odnoj bani, gde pogretsa, a platu berut po polnoj programme kak v gorjačij sezon. Provela ja v akvaparke na 1, 5 časa bolse, čem oplatila, nado bilo doplatitj 6 Ls. Ok. Net problem. Na kasse sprosila, kak ja dolžna pravilno dejstvovatj: zaplatitj, a potom spokojno odevatsa ili snačala odetsa i pered vihodom oplačivatj? Mne otvetili, čto kak mne udobno. Ok. Oplačivaju i načinaju spokojno odevatsa, krasitsa. Kogda podošla k vihodu, okazalos, čto nado oplačivatj jesčo dopolnitelnoje vremja... No vedj ja ne polzovalas akvaparkom!!! Na čto mne otvetili, čto pravila takije. A predupreditj klienta ne nado??? Ja čelovek ne konfliktnij, nikogda ne skandaļu, ni na kogo v svojej žizni ne žalovalas, no etot bardak i takoje bezsovestnoje i neuvažitelnoje otnošenije vivelo menja iz sebja. Ja mnogo putesestvuju. I tak kak u menja jestj deti, to praktičeski vo vseh stranah, gde bivaju na otdihe, mi posesčajem akvaparki, no takogo bezobrazija net nigde!!! Bolše v naš Livu ne pojdu nikogda!!! Za eti dengi možno s komfortom i udovolstvijem otdohnutj u naših sosedej v Litve, Estonii ili v Poļše!!! Polnostju soglasna s mnenijem, čto Livu akvaparks g...
Komentēja: Mar 10, 2012
Ellaa

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu