www.sudzibas.lv Liviko Darbs Liviko SIA

Liviko sia - Darbs Liviko SIA

Cūciska vadības attieksme pret darbiniekiem, aplokšņu algas, tukši solījumi, krāpšana, pārdotas produkcijas norakstīšana, padomju laiku vadības stils, ar krievu "carju" Gennadiju Kļepikovu priekšgalā, kurš ir diezgan neizglītots. Algu izmaksā daļu ka pamatalgu, pārējo ka prēmiju, kuru neizmaksā, ja neesi kādu aizvietojis.
Nevienam neiesaku sadarboties ar šo PSRS cirku. Finanšu direktore ir bez izglītības un valsts valodas zināšanām, tāpat, kā visi pārējie darbinieki. Kolektīvs nav saliedēts, strādā, pārsvarā, nelaimīgas vecmeitas, kuras visu dienu klačojās viena par otru. Briesmīga darba vide!
Carjs uzskata, ka šī bedre ir labākā darbavieta un ir lepns par to, jo pats ir izaudzis Daugavpils mežā.

voron84 29.11.2016

и многое другое,а в частности пока человек находиться на больничном,то они готовят документы на увольнение по обоюдному(как поступили со мной),в первый же день работы после больничного,мне предложили подписать их с аргументом,что на их складе болеть нельзя и если я заболел и взял больничный,то считаюсь ненадежным работником.