www.sudzibas.lv Lipton tea Lemon Nekvalitatīvs iepakojums, no maisiņa birst ārā tēja.

Lipton tea Lemon - Nekvalitatīvs iepakojums, no maisiņa birst ārā tēja.

Nopirku lipton citron teju vietējā veikalā, kad atnācu mājās lai pagatavotu teju sastapos ar nesaprotamu akmens laikmeta problēmu.
Super krutie 3d Lipton tejas maisiņi ir cauri.. Ņemot ārā no paciņas tejas maisiņu tam birst ārā teja. Kā tas var būt ka mūsu pašu ražotajai tejai par 15centiem nebirs nekas ārs bet te aizjūras teja par 1.30eur cauri maisiņi.. Kā tas var būt.. Kas tiek ražots es nesaprotu.

K

L Lauriks 27.09.2016

Atradi problēmu, kapeiku pi*ējs...

P pele222 27.09.2016

izskatās ka pats būtu saplēsis un izdomājis kur piekasīties :D

C critical thinker 28.09.2016

nevajadzēja pirkt TEIJU

Lauriks, pele222, critical thinker, kā jums nav kauna! Cilvēks nopircis dārgu teiju, varbūt pirmo reizi dzīvē nolēmis palutināt sevi ar 3d tejas maisiņiem, taču priekšā tāda vilšanās. Padomājiet, kā jūs justos viņa vietā!

K Kārpa1988 29.09.2016

Varbūt uz paciņas ir tālrunis atsauksmēm? Ja ir, var mēģināt uz to zvanīt, stāstīt savu sāpi un prasīt kompensāciju

P Prophet 29.09.2016

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Nav gadījuma kautkads trollis?