Liora - Jet PEEL

Biju pierakstijusies Skaistumkopsanas salona Liora uz proceduru Jet Peel, pilnigs sviests un naudas izkasana! Sakuma pa tel.runaju ar arstu Irinu, kurai paskaidroju, ka esmu bijusi pie vairakiem dermatalogiem un kosmotologiem, man ir acne un dzilas retas no pinnem, man ir veikti visadi piilingi, aromterapija, lazeri, smeres utt..., bet rezultatu nav, es vinai vaicaju, vai sis JET PEEL tiesam var kaut ko lidzet manai sejai, vina teica atnakiet un apskatisimies, cik dzilas retas kas un ka, vardu sakot, izvertes situaciju un tad atbilstosi rikosies!Aizgaju, ievilka kabineta un ne varda neko nesacidama veica Piilingu, ne cik dzilas retas ne ko darit vai bus kads efekts vai ne, utt...Tada kada iegaju tada ari izgaju, un par to samaksaju 50 Ls.

U

L Loveywka 11.01.2009

Я тоже была в этом солоне, но мне там понравилось. Может Вы просто не к тому специалисту попали. Я была на приеме у Валентины Чугуновой и все было хорошо. Она и посмотрела меня со всех сторон и обсудили мы с ней все... Вообще салон хороший, но вот мастера, видимо, в нем разные.

juljaxa 10.02.2016

Ja tozhe xo4u popastj na proceduru Jet Peel, toze stradaju post akne i voobwe kozha sklonna k priwikam, no znaju odno, 4to eta procedura nuzna kursom i effekt dlitjsa pol goda )) nado postojanno borotjsa s etoj problemoj, kosmetolog - eto voobwe moj rodnoj 4elovek uzhe )) ja i lazeri probovala v Dimensija, skoljko deneg potratila na post akne, effekta po4ti netu,potomu 4to protiv wramov ewe netu prijomov ))neot4aivajtesj!