Lindorff - Vajāšana

11.07.2008. no Lidorff saņēmu maksājuma paziņojumu par summu 28 Ls ar draudiem, sakarā ar nenomaksāto soda naudu Euro parkam, par pārsniegto laiku.Man tas bija pārsteigums, tā kā nekādu soda kvīti no Euro park nebiju redzējusi.
12.07.2008.Zvanīju uz Lindorff, -izrādās, ka janvārī biju atstājusi auto Europark stāvvietā, kur pārsniegts laiks un uzliktā soda nauda bija 8 Ls. Sieviete no Lindorff atsūtīja bildes uz manu e-mail ar pierādījumiem, ar piestiprināto soda lapiņu atstātu uz auto. Es viņai mēģināju paskaidrot, ka neko no Europark neesmu saņēmusi, uz ko viņa atbildēja, ka droši vien janvāra mēnesī to lapiņu man varēja arī nopūst, bet jebkurā gadījumā man atgriežoties vajadzēja salīdzināt laikus un atklājot, ka laiks ir pārsniegts jāiet uz Europark un jāsamaksā soda nauda. :) Turklāt viņa piebilda, ka nākošreiz dzelteno soda kvīti pielīmēs ar līmi, lai tikai tad es nesūdzos par sabojātajiem stikliem :)
Izrādās Europark (neatsūtot nekādu kvīti ne pa pastu, nekādā citā veidā) pēc pusgada deva zaļo signālu Lindorff.
Pie tam Lindorff vecena piebilda, ka es viņai stāstu par veco maksājuma paziņojumu, kuru vajadzēja samaksāt līdz 19.05.2008 un, ka tūlīt viņa man izsūtīs maksājuma atgādinājumu, kur summa nebūs vairs 28 Ls, bet gan 37 Ls :), bet ja es tomēr jau esmu nomaksājusi tos 28 Ls, tad man vēl ir jāpārskaita atlikušie 9 Ls...Tā lūk!
Tā arī bija 25.06.2008. es saņēmu šo atgādinājumu.
Manie komentāriem par atpakaļdatumiem vai vēlu atsūtītām vēstulēm (kas starp citu bija sūtītas parastā spama veidā, nevis, kā pieklātos ar ierakstītu vēstuli) nebija nekādas nozīmes...
Lindorff - nekaunīgas kāšanas kantoris!!!

I Inga 26.02.2009

Es arī biju pasūtījusi tos dzīvniekus, bet tad no viņiem, piezvanot, atteicos. Samaksāju par visiem saņemtajiem sūtījumiem. Tas bija 2002.gadā. Bet 2008.gadā man Lindorff sūta draudu vēstules, ka esot vēl čupu ar kartiņām saņēmusi, par kurām nesamaksāju.
Tad es gan elektroniski, gan ar vēstulēm ierakstītām sazinājos ar Lindorff un pašu dzīvnieku kartiņu izplatītāju, lai man neko vairs nesūta, bet lai tik sniedz tiesā un lai pierāda savu prasījumu, un es jau malā nepalikšu, bet cīnīšos pretī. Skaidrs, ka Lindorff nav neviena dokumenta, bet tiesā bez dokumentiem cauri neies, tā ka nepadodieties!!! Līdz šodienai uz tiesu vēl neeesmu uzaicināta.

S Santa 25.03.2009

man tas pats atgadiijums bij ar avonu, samaksaajaam visu liidz peedeejam un vairs nepasuutu tad londorff saaka suutiit un piedziit reejnjinus, un draudeeja aicinaat uz tiesu, bet netaisos maksaat to reejkjinu ko vinji man suuta, jo jau pieprieksh esmu visu nomaksaajusi bez paraadiem un te nu uzrodas lindorff ar savaam prasiibaam un rerejkjinu piedzinumu...

I ilga 28.05.2010

Lindorff ir bezkaunīgs, nevis pazvana vai atsūta PIEKLĀJĪGU vēstuli par sadarbību, bet sūta katru dienu draudošas sms-SAMAKSĀJAT PARĀDU, ZVANAT_111111. Nekādas pieklājības, neatbild uz e-pastu, tikai viena vajāšana, un starp citu pie vaines ir Quelle, kura neatgādināja man ka ir parāds 2, 25ls. Iepriekš sakot, ka viss ir nomaksāts. Pēc 3 mēnešiem sagaidīju vēstuli no lindorff ar skaistiem soda procentiem, kuri tagad jau ir vairākos simtos ls. Cīnīšos lidz galam, sūdzēšos, jo tāda vajāšana un draudi nav pieļaujami!!!

D Dace 22.09.2010

Man arī līdzīga situācija. Rēķinu nesaņemu, bet uzreiz draudu vēstuli no Lindorff. Vai kāds ir painteresējies pie juristiem vai kur citur, kā ar to Lindorff cīnīties. Cik zinu, tad neko tālāk, kā tikai draudu vēstuļu sūtīšanu viņi nevar. Tikai un vienīgi pati kompanijai, kura sniegusi pakalpojumu var sūdzēt tiesā. Mans gadījums ir ar Quelle, 6 latu dēļ man čakarē prātu jau 2 gadu, es šo summu jau 2009.gada sākumā samaksāju, bet cipar nu jau tagad ir 20.00 Ls. Quelle ir likvidēta, tad jau arī reāli mani neviens tiesā nevar iesūdzēt?

L Likumsargs 22.09.2010

Samaksājāt šos 28Ls Europarkam un liekaties mierā!
1)-Lindorfam pēc LR Civillikuma nav tiesības prasīt no jums kaut kādus uzrēķinus;
2)-Civillikums skaidri nosaka, kas un kā drīkst veikt uzrēķinus, un parādpiedzinēji šajā sarakstā nav;
3)-Latvijā ar inkaso darbībām drīkst nodarboties tikai tiesu izpildītāji pēc tiesas lēmuma un Valsts ieņēmumu dienests;
4)-Visas summas ko Lindorff prasa virs jūsu parāda ir NELIKUMĪGAS!

Tiesā dēļ deviņiem latiem viņi jūs neiesūdzēs, jo viņi ļoti labi saprot, ka pieprasot šos deviņus latus paši rupji pārkāpj likumu.

IETEIKUMI:
1 - nākamajā reizē, kad viņi jums zvana, brīdiniet, ka saruna tiek ierakstīta. Notiks brīnums un zvanītāja tonis mainīsies uz labo pusi vai arī tiks nomesta klausule.
2 - ja sūta SMS ar draudiem, uzrakstiet iesniegumu policijā par draudiem un izspiešanu.
3 - ja vēl tad neliekas mierā, tad iesūdzat tiesā par izspiešanu.

Bet domāju, ka līdz 3 punktam nenonāks, jo kā liecina pieredze šādos gadījumos, jūs liks mierā jau pēc tā, kad īstenosiet to, kas rakstīts 1.punktā.

Visi Latvijā strādājošie parādpiedzinēji paši rupji pārkāpj likumdošanu un viņi to labi saprot. Tāpēc, ja jūs parādīsiet šiem parazītkantoriem, ka orientējaties un zināt likumdošanu - viņi jūs liks mierā!

Lai arī viņi reklamē sevi kā Eiropas uzņēmuma sastāvdaļu, esmu izpētījis gan Creditreform, gan Lindorff darbību citās Eiropas valstīs un tur šī darbība ir PILNĪGS PRETSTATS darbībai Latvijā!

Latvijā šīs firmas ir tendētas uz lielu peļņu izmantojot to, ka Latvijas iedzīvotājs slikti pārzin savas tiesības un pagaidām 99 gadījumos no 100 viņiem tas izdodas!

Tāpēc nevajag "ņaudēt un raudāt", bet gan rīkoties! Tad šo firmu apetīte un nekaunība samazināsies!
Ticiet man, ir pārbaudīts!

O Objektīvs 10.06.2016

Paldies rakstītājam :)))

L Likumsargs 22.09.2010

...UN GALVENAIS IR NEMAKSĀT LINDORFF KONTĀ, BET GAN EUROPARK KONTĀ, JO SAVĀDĀK LINDORFF IESKAITĪS ŠO NAUDU KĀ PIEDZIŅAS IDEVUMUS UN KREDITORAM NEKO NEPĀRSKAITĪS.

Starp citu arī prasība skaitīt naudu viņu kontā arī ir -NELIKUMĪGA!
Kāpēc?
Uz kāda pamata jūs skaitīsiet šo naudu? Uz tās vēstules (kurai ir informējošs raksturs, jo nav parakstīta un nav uzrādīts ne rēķina numurs, ne citi rekvizīti, tikai bankas konts) pamata?
Tā jau var jebkurš jums uzrakstīt vēstuli ar prasību pārskaitīt n-to summu uz viņa kontu!

KONTAKTĒJATIES TIKAI UN VIENĪGI AR EUROPARK!
Ja esat nomaksājusi, tad parasiet lai Europark jums iedod izziņu, ka saistības ir nokārtotas! Pēc šāda papīra uzrādīšanas Lindorff, viņiem nebūs nekāda pamata no jums ko prasīt!

D dans 23.02.2011

ar lindorff ir ta kad ja kadam rodas ar to firminu problemas nemaksaiet viniem neko bet sazinieties ar savu pakalpojumu sniedzeju un apmaksaiet tiesi vinam to naudu ligum soda procenti bus uz 80% uzreiz mazaks un lindorfs uzreiz atsusies man nau pirma reize ar viniem jau konflikts vini nemak runat ar cilvekiem un vienotis neparko nevar ar viniem. Maksaiet tai firmai kas sniedza pakalpojumus jums