www.sudzibas.lv Lindorff nepamatota komunikācija saistībā uz parādu

Lindorff - nepamatota komunikācija saistībā uz parādu

Lindorff jaucas citu privātās darīšanās. Saprotams, ja ir parāds, un nemaksāju pēdējos mēnešus pasakot ka man patreiz nav darba un nav par ko veikt maksājumu. Ieslēdz uzreiz tādu zāģi, kāpēc nestrādājat, cik ilgi un kā Jūs varat atļauties nestrādāt, vēl atbild redziet es nevaru atļauties nestrādāt kā Jūs.. Kāda man gar to daļa?
Ja runājiet tad tikai attiecībā uz parādu, nevis uz manu privāto dzīvo. Atbildot uz manu jautājumu, vai tā ir Jūsu darīšana, par brīnumu atbild ka nav, bet turpina vervelēt..

Otrkārt, zvanot nestādas priekšā ar vārdu uzvārdu, pat īsti nav konkrēta persona par ko pasūdzēties.
Līdz šim bija patīkama komunikācija un par visu varēja vienoties, veicu neregulārus maksājumus.
Bet atlika vienai pazvanīt, kura sen nav dabūjusi kaut ko... Visu savu dienas žulti izgāž uz klientu un bāž degunu ne tur kur ir viņas darīšana - sieviete ar neglītu akcentu, pieņemu ka krieviete!

D

M MNkonsultants 02.08.2017

BEZMAKSAS juridiskās konsultācijas finanšu grūtībās nonākušajiem!

Vai parādsaistības Jums kļuvušas par smagu krustu, vai parādu piedzinēji jau zvana un neļauj Jums uzelpot?
Saņemiet visizdevīgāko risinājumu rakstot mums uz [slēpt]@inbox.lv !

Ja pārmērīgo maksājumu dēļ vairs nespējat maksāt, likumā Jums paredzētas tiesības atbrīvoties no esošajām parādsaistībām un visi Jūsu parādi tiks dzēsti pilnībā! Raksiet mums un mēs visu izstāstīstīsim bezmaksas!