www.sudzibas.lv LIEPUPES MUIŽA Darbinieku neprofesionalitāte

LIEPUPES MUIŽA - Darbinieku neprofesionalitāte

Nesen svinējām kāzas Liepupes muižā un pašlaik nožēlojam, ka muižu izvēlējāmies par svinības vietu un nevienam neiesakam tur organizēt vai svinēt kādus svētkus, jā, muiža skaista, ēdiens labs, floriste arī labi strādā, bet galvenais cilvēks ar kuru kontaktējāmies kāzu organizēšanas muižas darbinieces-menedžere Iveta ir ar ļoti neprofesionālu attieksmi, savu darbu nemāk darīt, ir pavirša, aizmāršīga un izklaidīga - kā rezultātā kāzu organizēšana šajā vietā bija murgs un gala rezultāts viņas aizmāršības dēļ arī nebija tas uz ko bijām cerējuši. Visas sadarbības laikā muiža sevi pasniedza kā kaut ko ekskluzīvu un cenas arī ir augstas, bet tas ,ko viņi spēja sniegt bija zemākās klases apkalpošana un attieksme pret maksājošiem klientiem.Muižas menedžere nav spējīga laikā atsūtīt solīto informāciju (to mēs saņēmām pēc piecreizējiem atgādinājumiem), nav spējīga pacelt telefonu vai atzvanīt, nav spējīga iepazīstināt ar visām izmaksām - jo brīdī, kad tika sastādīts rēķins tika pievienotas virkne pozīciju, par kurām iepriekš netika nekas teikts, nav spējīga atcerēties visas nianses, ko viņai saka un neko nepieraksta , lai atcerētos,tādējādi tiktu novērstas tādas lietas kā dāvanas pie galda kartēm uzlikšanas aizmiršana, mūzikas nodrošināšana āras ceremonijas laikā aizmiršana, mūsu nopirktā dekora uzlikšanas aizmiršana u.c. svarīgas lietas, kā arī lielās cenas nosaka pēdējā mirklī - tādējādi neatstājot iespēju tās izvērtēt un nācās piespiedu kārtā tām piekrist, jo viss tika paziņots pēdējā mirklī... Un pēc visām aizmāršībām un problēmām - kas radās viņas rīcības rezultātā - un kuru dēļ mēs pazaudējām laiku, naudu, nervus - nav spējīga atvainoties! Nožēlojami!Muižas īpašnieki - ir laiks kaut ko mainīt- Jums jau privāti nezvanījām, bet padomājiet par muižas tēlu, jo šādu darbinieku rezultātā pie Jums atgriezties negribās!

R Romija 07.09.2014

Nepatīkami, bet ticami...

ilmaars 17.09.2014

Bet muiža fantastiska :) tas gan neattaisno darbinieces rīcību, bet skaistāku muižu neesmu redzējis.