www.sudzibas.lv Liepmuiža Z/S Attieksme pret darbiniekiem

Liepmuiža Z/S - Attieksme pret darbiniekiem

Nevienam neiesaku iet strādāt uz Z/S Liepmuiža. Attieksme ir vienkārši katastrofāla. Neviens ilgāk kā nedēļu nevar nostrādāt. Darba laiks ir labs, 4 dienas strādā, 2 dienas brīvs, bet ne par to ir stāsts.
Stāsts ir par to, ka cilvēks nostrādā savas 4 dienas, klausoties, kā priekšnieks katru dienu auro, un visu pārējo priekšā izlamā tevi visādos vārdos. Kad pienāk tavas brīvdienas, tu atpūties, un atkal aizejot strādāt, jau no paša rīta sāk aurot pa visu fermu ka cūka, kurai tūlīt jānesas(jādzemdē), ir "aizgājusi viņsaulē", un apgalvo, ka tu esi vainīgs, lai gan tev ir bijušas 2 brīvdienas, un tev ar to nav nekāda sakara. Un, kad cilvēks mēģina nomierināt priekšnieku, un jautā par ko tiek vainots, priekšnieks atbild 2 teikumos "Tev kaut kas nepatīk? Tad Pi***s prom!!!"
Es uzskatu ka tas nav normāli, jo darbā tiek prasīts cūkkopis, bet kad sāc strādāt, tad tev ir: jābaro cūkas, jātīra cūkas, jāmazgā aizgaldi(ar birstīti un špakteļa lāpstiņu aukstā ūdenī), jāpieņem sivēnmātēm dzemdības, jākniebj zobi sivēniem, jāskatās kuras cūkas "meklējas", jāpotē zāles gan sivēniem gan sivēnmātēm(ko parasti dara veterinārārsts)... Un tevi vēl vaino visās bēdās...
Plus vēl visam, sola samaksu 25eur dienā, nostrādājot 4 dienas, cilvēkam pasaka, ka viņam jāizmaksā 20eur kopā par tām dienām.
Tāpēc, lai pasargātu sevi un savus nervus, NEVIENAM neiesaku iet tur strādāt!