Liepājas Reģionālā Slimnīca - Dzemdību trauma

Viss sākās ar to, ka savu pirmdzimto nolēmām laist pasaulē Liepājas reģionālajā slimnīcā, kas bija liela kļūda. Dzemdību laikā man radās asas sāpes iegurnī, tam tā īsti nepievērsa uzmanību, tikai izteica versijas, ka varbūt kaut kas sastiepts un tā varot būt, tas nekas, ka paiet varēju tikai atbalstoties pret sienu. Nezinu, varbūt domāja, ka tēloju. Es pati arī nezināju kas ir noticis, varbūt tiešām kaut ko sastiepu, paļāvos uz vecmātes un dežūrējošo ginekologu viedokli. Pēc trīs dienām mūs palaida mājās, vēl pēdējā dienā uztaisot plaušu rentgenu, viņiem vien zināmu iemeslu dēļ. Manuprāt pēc dzemdībām loģiskāk tomēr būtu bijis nobildēt iegurni. Tā pagāja mēnesis un palika mazliet labāk, vismaz varēju paiet, taču sapratu arī, ka tas nav nekāds sastiepums un pēc savas iniciatīvas uztaisīju rentgenu iegurnim, kura atklājās simfīzes plīsums 2,3 cm. Pie traumatologa tiku tikai pēc mēneša, un šī jau bija mana otrā kļūda, jo gāju pie traumatologa šajā pašā slimnīcā. Rezultāta nodaļas vadītājs teica, ka tā esot ļoti reta trauma un lai es pagaidot mēnesi un atkārtoti veicu rentgenu. Darīt tur neko nevarot, gan jau pats sadzīs. Jebkuram, kam ir kaut neliela nojausma par cilvēka anatomiju būs skaidrs, ka šāda trauma vienkārši gaidot pareizi nesadzīs. Manuprāt, tā ir augstākā mērā vienaldzība un paviršība pret pacientu.