www.sudzibas.lv Liepājas Autobusu Parks Neapstājas pieturā,kad bērns ir pacēlis roku

Liepājas Autobusu Parks - Neapstājas pieturā,kad bērns ir pacēlis roku

Plkst.17:20 iet autobuss Liepāja-Nīca.Bērns stāv pieturā Ūliha ielā,kur autobusam ir jāpiestāj.Bērns brauc katru otro dienu un zin,ka šajā pieturā ir jāpaceļ roka,lai autobus apstātos,tā arī izdarīja,bet autobusa šoferis neapstājās,pabrauca garām.Ir jautājums,ko autobusa šoferis darīja tajā laikā,kad jāskatās uz ceļa?Zvanīju uz autobusa parku,noskaidroju šofera uzvārdu-šoferis VASILIS,un jautāju, ko lai bērns tagad dara?Viņa atbildēja nākamais autobus ir Šuķene,bet caur Ūliha ielu neiet.Un tas arī viss.
Kā zināms,ka plkst.17:00 jau ir tumš laukā un neuzskatu,ka šofera vieglprātības dēļ,manam bērnam pa tumšām ielām būtu jāstaigā apkārt,lai tiktu mājās.

Latviešu tautas 02.12.2016

Ir jautājums,ko autobusa šoferis darīja tajā laikā,kad jāskatās uz ceļa?
=====
Drošivien runāja pa mobilo tālruni... Ja tas atkartojas, zvaniet pāšvaldības policijai...