www.sudzibas.lv LIDO Bērniem nedraudzīgs

LIDO - Bērniem nedraudzīgs

Lido ēdināšanas uzņēmumos pakāpeniski tiek iznīcināta iespēja pusdienot ar maziem bērniem. Iepriekš pastāvējušās bērnu istabas tiek iznīcinātas un pārveidotas. Tā, piemēram, lido dzirnavu ielā pavisam likvidēts mazo bērnu stūrītis. Ir bijuši periodi, kad lido krasta ielā vispār nebija stūrīša mazuļiem. Tagad kādu laiku eksistējošā istaba, kurā bija tuneļi, dažas mantas, vispār pārveidota. Viss mazuļiem izņemts. Toties tajā ievietoti maksas automāti - mašīna ar video, kas norij naudu un nestrādā. Buldozers, ar ko mazuļi netiek galā. Un darbgalds, kur iemetot naudu, atskan mūzika un parādās plikpaurainas galvas, pa kurām var sist ar āmuru - vardarbību visnotaļ veicinoša spēle.

P

Sigita Bronze 15.03.2018

Es uzskatu, ka berniem vispār nav jāuzturas tādās vietās. Biju Imantas Mcdonalda pirms pāris dienām, bērni man patīk, bet tā kā viņi kliedza un auroja iepūta man pāris domas par slepkavībām.
Bitch, ja tev ir bērni, pabaro viņus mājās, nevic velc uz kādām sabiedriskām ēstuvēm!

B Bitīte 15.03.2018

Viens no muļķīgākajiem apgalvojumiem, kādu esmu dzirdējusi.

Dainis 15.03.2018

Kārtējā ''bērnu fabrika'' , kas uzskata, ka pasaule griežas tikai ap viņas šmurguļiem, pateikšu priekšā bērni ir jāaudzina pašai nevis jāmēģina nogrūst uz sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma pleciem.

Rrrunčuks 15.03.2018

PILNĪGI PIEKRĪTU!

A Azik99 16.03.2018

Ne par Lido vai bļaujošiem bērniem MC, bet principā iepriekšējiem komentētājiem - ko tad Jūs gribat teikt, ka ar bērnu nav vēlams uz kafejnīcu? Neredzu iemeslu kādēļ lai to nedarītu.

R Raimonds Brutāns 16.03.2018

Iet var , bet tikai Jūs un neviens cits ir atbildīgs par Jums un Jūsu cukurdupšiem. Jūs, visticamāk, vēlaties atpūsties klusi un mierīgi. Un tad lūk, citi arī... Neviens nevēlas krogā klausīties svešus cukurdupšus.

A AnvoyT 16.03.2018

Azik00, domāju, ka šeit ir runa par cilvēku kategoriju, kas savus bērnus neaudzina. Labi un rūpīgi audzināti bērni traci netaisa, bet kārtīgi sēž un ietur maltīti kopā ar saviem vecākiem ar norunu, ka paspēlēsies pēc tam, ievērojot sabiedriskās etiķetes normas. Visus spēļu stūrus restorānos parasti izmanto to vecāku bērni, kas uzvedības normas saviem bērniem nemāca. Ja ejam uz restorānu, tad ejam ēst un ieturēt ģimenisku maltīti, nevis spēlēties un ārdīties. Ja nu tiešām grūti nosēdēt, tad spēļu stūrītī var paspēlēties arī klusi un mierīgi. Bet ir kategorija, kas saviem bērniem absolūti negrib iemācīt adekvāti uzvesties un sabiedrībā tiek palaisti kā mazi mežonēni. Ir forši, ja visa ģimene iet uz kafejnīcu, bet ja ģimene iet uz kafejnīcu, lai vecāki mierīgi paēstu, bet bērni izdauzītos, tas nav pieklājīgi pret citiem apmeklētājiem un personālu.

A Azik99 21.03.2018

Piekrītu.