www.sudzibas.lv LIDO attieksme pret darbiniekiem

LIDO - attieksme pret darbiniekiem

Mazliet nogaidīju lai saprastu vai iekšējā vadība tiks galā,bet tā kā rezultāta nav-tad tomēr jāraksta.
Runa iet par Lido pusfabrikātu cehu kas atrodas Ķengaragā.Par divām cehu priekšniecītēm-šefpavārēm.
Pirmā vārdā Mārīte-pieredzējusi sieviete bet nedrīkst atļasuties padotos saukt par kropļiem,neveiksminiekiem,bļaut virsū u.t.t-rakstīt par katru neatbilstību par katru sīkumu,bet kāpēc nerakstīja par saviem vārdiem?
Otrā vārdā Inita- kā specialists labs,bet tai pašā laikā vai drīkst sieviete solīt vīrietim iedot pa muti,tā pat bļaut virsū. Tāpat cepj augšā katru neatbilstību-neiedziļinoties būtībā.
Kāpēc neatbilstības neraksta par visiem,kāpēc dažām draudzenēm kaut ēdiens izbrāķēts neatbilstība nav uzrakstīta.Pēc kā šķirojam kam rakstīt kam ne!kā daudzi strādājošie nesaprot kur paliek naudiņa-kas tiek atņemta kā prēmija?Ja ēdiens kā saka izbrāķēts-cilvēku soda,bet tai pašā laikā pārdot-vai nav viela pārdomām...

N

vai "ieksējai vadībai" strīda situāciju izklastījat rakstveida? jāpiefiksē katra epizode ar ko tiek pasliktinātas darba apstākļi, proti minēto personu agresīva uzvedība un konflikti. Rakstiet kopā ar kolēģiem-leciniekiem,

7.pants. Vienlīdzīgu tiesību princips

(1) Ikvienam ir vienlīdzīgas tiesības uz darbu, taisnīgiem, drošiem un veselībai nekaitīgiem darba apstākļiem

N NormundsNīdējs 12.01.2018

Atnāc uz Tele2 un tad parunāsim par attieksmi :)

D Dior2021 16.01.2018

Tad Jūs esat tads darbinieks,ka uz jums tada attieksme.