www.sudzibas.lv Līčkalni Slikta attieksme, saistību neizpildīšana

Līčkalni - Slikta attieksme, saistību neizpildīšana

Nerakstīšu ilgi. Situācijas būtība - atdeva rezervētus datumus citiem klientiem. Paskaidrojums bija sekojošs - ilgi neesāt ar mums sazinājušies. Kaut gan kontaktu turējam, apspriedam tranportu, dienas programmu, naktsmitnes iespējas un tt. Jebkurā gadijumā ja atputas vietas īpašniekiem rastos kādi jautājumi viņi arī varēja piezvanīt, uzrakstīt meilu (2 cilvēku kontakti no musu puses viniem bija) . Ka situācijas risinājumu piedavāja citus datumus, bet tas mums nederēja, jo 40 cilvēki jau bija ieplanojuši savu laiku un daži no tiem brauca no ārzemem. Neiesāku plānot savu atpūtu šajā vieta.

O Olga J. 27.07.2018

Ticiet man, jums paveicies, ka netikat uz tiem Līčkalniem. Svinējam svētkus tur. Māsa noīrēja uz divām dienām. Saimnieki piedāvaja arī uzklāt galdu, tip ka paši visu uztaisīs. Māsa piekrita. Samaksāja par īri, par galdu vairāk kā 1000 EUR, mēs bijām, aptuveni, 25 - 30 cilveki. Norunāja ar saimniekiem, kādam ēdienam ir jābūt uz galda.

Beigās bija tāds galds, ka māsa (līgava) ieraugot visu vakaru raudājusi. :( Vispār gandrīz nekā nebija no ēdieniem. Visi bija šokā. Labi, ja kādi 200 EUR bija iztērēti. Uz prasību parādīt visus čekus, kur pārtika tika pirkta, neviens neko nav iesniedzis. Naudu atgūt tā arī nesanāca, saimnieki uz zvaniem un īsziņām nereaģēja. No vienas puses, paši jau vainīgi, ka paļāvamies uz šiem cilvēkiem.

+ pie tā visa, galdu uzklāja nez kādi darbinieki - arī čalis, kas strādāja tur kā palīgstrādnieks (zāli pļāva un viss kkādus citus darbus) :D

Beigās sanāca sabojāti svētki!

NEVIENAM neiesaku!