www.sudzibas.lv "Leģendas" Izdevuma piegāde

"Leģendas" - Izdevuma piegāde

Sanāk dīvaina situācija - pasūtiju žurnālu "Leģendas" visam 2010. gadam, bet tā kā janvāra žurnāls iznāk decembrī, bet pasūtīts ir no 1. janvāra, es pie 2010. gada janvāra žurnāla netieku. Absurds! Pasta realizācijas daļa mani mierina, ka 12 žurnālus es saņemšu - no februāra līdz 2011. gada janvārim. Kurš var izskaidrot šo muļķīgo situāciju?

I

S savējais 21.12.2009

Nu, abonējot uz 12 mēnešiem bija jānorāda, kurā mēnesī vēlies saņemt savu pirmo numuru - š.g. decembrī vai nākamā gada janvārī! Ko izvēlējies, to arī pasūtīji! Tāda nu viņiem ir tā sistēma, nekas jauns, tā tas ir bijis katru gadu!!! :)

I ija 21.12.2009

Man tāpat bija šogad.Janvāra žurnālu nedabūju, bet man atnesa jau 2010.gada janvāra Nr.Nezinu, vai viņš man pienākas, bet atdot netaisos.Kā nekā maksāju par 12 žurnāliem.
Līdzīga situācija bija ar ''JOY''.Mēnesi iepriekš sūtīju uz maiju, bet es viņu nedabūju, jo, it kā, pasūtīju pa vēlu -žurnāls jau pēc dažām dienām bija iznācis.

R Raitis 21.12.2009

Nu ļaudis viss ir pareizi, tākā janvāra žurnāls nāk decembrī, janvārī Jūs dabūjat februāra žurnālu, bet decembrī būs Jums 2011.gada janvāra numurs. Tāda sistēma ir jau daudzus gadus.

I Ilona 22.12.2009

... bet kāpec nekur nav informācijas??? Ja pasūtu pirmo reizi, tad es nevaru zināt kāda ir sistāma jau daudzus gadus! Man jātērē laiks un nauda meklējot žurnālu.

R Raitis 22.12.2009

Nu es parasti zvanu uz attiecīgo firmu un jautāju kas pa lietu, kapēc tāda situācija, jo šeit īsti rakstīt nav vērts.