Led SIA - Krāpšana

Uzmanieties no krāpnieka Mārtiņa Blūma, tel.nr:29190129, [slēpt]@ledlight.lv. Mārtiņš pārstāv kompāniju SIA LED,Rīga, Dzirnavu iela 9, kura tirgo dažāda veida gaismas ķermeņus. Pārdodot Mārtiņš uzstāj uz 100% priekšapmaksu. Preces noliktavā nav, ir tikai uz pasūtījuma. Runāt Mārtiņš prot skaisti. Mājas lapa ir pieklājīga, preču klāsts labs, kas rada iespaidu, ka kompānija strādā labi.
Pēc pasūtijuma veikšanas un avansa saņemšana Mārtiņš vairāk nav ne sazvanāms, ne satiekams. Uzņēmuma juridiskā adrese ir tikai formāla, tur neviena nav. Summas kuras Mārtiņš šādā veidā izkrāpj nav tik lielas lai būt vērts iesaistīt juristus, manā gadijumā ap 400 EUR Šāda apjoma parādus lai piedzītu, tie noteikti izmaksās dārgāk. Protams to var darīt principa pēc, nežēlojot ne laiku ne resursus. Tas nu manā ziņā.
Kopumā iesaku neizmantot ne šādu kompāniju ne šo personu. Tur nekas labs nebūs. Izvēlieties veikt savu pirkumu kaut kur citur.

E