Le4enie zuba v ziepniekkalna poliklinike - Uzasnij zubnoj vra4!!

Zabolel v ponedeljnik zub v nizu, re6ila pojti v rajonuju polikliniku, na svoju golovu, lu46e bi ja etogo ne delala...Prinjala menja uzbnoj vra4 Dzidra Trūpa, pozilozj 4elovek let okazivaet 70!stala po moim zubam stu4atj...ja sna4ala ne ponjala, 4to ona delaet? kakiekto sovdeposvkie vremena, eto 4to kolenki?spra6ivaet bolit, ja govorju 4to ne ponimaju 4to proishodit i za4em nado stu4atj po zubam...mu togda budem zelatj rengen...Nu sdelali...stali 4istitj kanal zuba...4istila 4istila...zadelalavremenoj plomboj ...prihodite v 4etverg...nu do 4etverga zub bolel ese bolj6e...pri6la v nazna4enoe vremja 4etverg...nu i govorit mne - ja toljko plombo4ku snimu...nu snime6 tak snime6..nu ne boljno..a gde ukol?!...stala 4istitj kanal...bez ukola!v rot mne zapihala vati ese i "pilesos"..ja ohaju ahaju..boljno ze !..ona na menja DAZE ne reagiruet...6krebet i 6krebet...ja govoju mne boljno sdelajte ukol..ona mne-ja tuda briznula..kuda briznula v kostj? ...na moju prosbu ne otreagirovala...opjatj 6krebet 6krebet ..da i kak so vsej durji mne tuda v zub svoje igolkoj...ja azz na stula podrignula...bolj bila dikaja, prosto ne vinosimaja..ja zakri4ala ot takoj boli..UZASS! kri4u ej - UKOL UKOL sdelaijte mne UKOL..kak tak mozno..mne ze boljno! slezi tekut ru4jem..mne boljno obidno..ne mogla nikak ponjatj eto 4to kamera pitok ili zubovra4ebnij kabinet...4to za vremena, 4to za podhod k pacientu...bes4ustvenij zubnoj vra4...mne stalo to zarko, to holodno, zarko, holodno...ese posle ukola ona mne 4istila kanal ese 10 minut...u menja slezi tekut, boljno, stra6no...vse nikak ponatj ne mogla 4to takie vra4i ese ostalisj..tebe, blin, 70 let sidi doma ne mu4aj ljudej..ruki, ne te, zrenije ne to...da i voobse podhot k pacientu kak s sobake.

ne idit ele4itj zubi k Dzidre Trūpe...samimm huze budet

E

M mama 25.10.2011

nado bilo srazu posle stomatologa idti k glavvracu polikliniki i pisatj zajavlenie zalobu, a voobsce spasibo za preduprezdenie, ja budu ubegatj ot pozilix ili slishkom molodix stomatologov, ploxo kogda net opita i ploxo kogda opit uze sostarilsja...

S svetlana s 22.04.2012

dura ti, po4itaj vna4ale knizku po4emu ona tebe imenno stu4ala, i po4emu ukol srazu ne delala, v kostj ukol? ti v svoem ume? a potom xernju svoju pi6i, prosto sme6no 4itatj va6i bredni, i nexodi voob6e k zubnomu, xodi s vonju4ej pastju

E elinef 06.01.2019

Es varu tikai to laboko teikt par zobārsti Dzidru Trūpu. Vedu savu sešgadnieku pie viņas,gan izraut paņēma ātri,bez pieraksta,gan sablombēja citu zobu. Bērnam pašam tā patika,ka tagad kad rit atkal jāiet,dēls saka,nu ejam,izraus un viss. Un tik forša pieeja ,ka būtu gatava pati tur sēsties! Un viņai nav 70! Nevajag pārspīlēt!

C Cilvēks 12.11.2021

Ideāla zobārste, nu kā gan nepieskaroties, nepaklauvējot pa zobu pateiks, kurš tad sāp. Vakar bija 2,5g v un vēl senāk es ar sešgadīgu cilvēku. Attieksme superīga, serviss arī ideāls. Visiem mums tikai tās labākās atmiņas. Ņemās arī ar gudrajiem zobiem, gan rauj, gan labo un prasa, kādas plombes lai liek, nevis liek melnās pilnu muti, (jo aizmugurē grūti baltās likt, tā citi trīs teica)un tad izskaties pēc briesmoņa.

G Gulbenietis 13.11.2021

Autors ir bēbis. Pieagušam cilvēkam taisīt pretsāpju šprici ir muļķīgi :D. Man pofig, trīs vietās kanāls vaļā. Divas reizes tīrija un pagaidu plombu lika, trešajā aizplombēja. Sāp, jo zobs ir aizlaists, nevis dakteris švaks. Pietam, ja nav šprices, labāk jūti, kas ar zobu notiek. Laikam autors ir dzīvojis savā iedomātajā siltumnīcā, plus vēl raksta, kā tā krievu daļa, kurai kasīties patīk. Lielākā krievu daļa gan paši tādus izlecējus ciest nevar.