www.sudzibas.lv Lauvas zobs slikts serviss

Lauvas zobs - slikts serviss

Rīga, Meža ielā "Lauvas zobs" 19.01.2017 . Gribēju bērnu pirmo reizi pierakstīt zobārsta. Administratore laipni paskaidroja, ka sakumā japierakstas pie higiēnista, kas ir saprotams. Bet tad gribēju, lai uz kādu vēlāku datumu pieraksta pie zobārsta, tad... Atbildeja, ja bērns raudās, tad pie zobarsta nepierakstīs. Tāpēc pašreiz nerakstis pie zobarsta. Tādi ir viņu noteikumi no šī gada. Tad varot par maksu. Kad minēju, ka mājas lapā rakstīts tikai, ka ir valsts apmaksāta zobārstnieciba bērniem un nekas papildus nav brīdināts. Administratore atbildēja, ka sev pierakstot žurnalā, ka mani brīdinajusi, ka pašiem būs jāmaksā, ja raudās. Paskatijusies noteikumus par valsts apmaksāto zobu ārstēšanu bērniem, zvanīju vēlreiz. Un izteicu pretenzijas, tad viņa kļuva pielaidigaka un paskaidroja, ka pašreiz pieraksts netiek veikts , lai zvanu nākamo mēnesi. Kāpēc bija jāsāk ar brīdinajumiem, ka tas ir iemesls, kāpēc manu bērnu nepieraksta?