www.sudzibas.lv Latvijasmediji.lv Youtub kontu bloķēšana

Latvijasmediji.lv - Youtub kontu bloķēšana

Manam kanālam bija pāri par 50 abonentu un daudz interesasnta kontenta, bet šie mērkaķi iedomājas, kad ir visvareni un iesniedz pretenziju par dažām multenēm, kas nu ir legālas, kā rezultātā tika bloķēts mans kanāls.

Vai tiešām nav vieglāk kaut vai komentāru uzrakstīt, ja ir kādas pretenzijas. Tos regulāri lasīju un domāju būtu rīkojies.

Tagad visi mani pūliņi ir vējā.

Saņēmu šādu pretenziju:
video title: zvirbulēns, 1983

video title: uzpasaka 1986

video title: suns funs un vējš 1978
takedown issued by: animacijas filmu studija dauka

kam vēl līdzīgas problēmas?

I

Andris Sa 14.12.2018

Izveido savu video un ielade. Nekad nebus problemu kamer neizmantosi cita cilveka darbu (video, muzika, etc). Tas ir autortiesibas!

I internets 14.12.2018

Ar to arī nodarbojos pēdējos 4 gadus, tāpēc jau škrobe par tādu nobloķēšanu dēl veciem grēkiem.

X xctaps 14.12.2018

Priecajaties, ka juus veel tiesaa neiesudzeeja. Uz ko jus cerejat izmantojot sveshu darbu sava labuma gusanai ? taadu kaa juus ir miljoniem, katram uzrakstit komentaru, gaidit atbildi un darbibas butu neproduktiivi un ilgi...

I internets 14.12.2018

Neesmu ne kapeiku nopelnījis uz to, tās multenes ieliku bērniem, jo citur jau viņas noskatāmas nebija!

D Davitis. 27.01.2019

Ujj. Ko mēs tagad darīsim? Sākumā pats izveido savus video, neņem mūziku ar autortiesībām. Pats jau vainīgs. Un iedomājis, tev tikai 50sub un tagad bēdīgs. Man bija 200sub (pat vairāk) un man nobloķēja, izdzēsa. Nākamo reizi nedaudz ar savu prātu padomā!