Latvijas vēstniecība Īrijā - Nelaipnā apkalpošana

Latvijas vēstniecība Īrijā. Ļoti nelaipna apkalpošana. Šis sievietes itka savu darbu veic piespiedu kārta. Ļoti nepatikami tur ir ierasties vai zvanīt. Ka pie nikniem suņiem. Agresija patstāvīga. Gribētos kādam pajautāt vai tādas iestādes darbiniekiem nav jāmācas pieklājības ? Un varbūt ir iespējā mainīt darbiniekus. Lieka daļa lv pilsoņu pat nevēlas turp doties dēļ šim dāmām.

B

D Daniels un Anastasija 20.09.2016

Pilnīgi piekrītu Jums!!! Šobrīd kārtoju un vācu dokumentus vīzai uz vēstniecību. Tas kā viņas apkalpo klientus pa telefonu vienkārši šausmas!!! Kā šādi var izturēties pret saviem klientiem, kā???
Telefonsarunā viņām ir viss sīki un korekti jāizstāsta kas un kā, nevis jābrunā paceltā tonī!
Pārgāja vēlme ar šo vēstniecību tālāk turpināt sadarbību! Meklēšu citas aģentūras, kur tevi uzklausī kā cilvēku , nevis izturēsies kā pret zvēru!

Latviešu tautas 20.09.2016

Cik es esmu informēts visas sarunas uz vēstniecību ierakstas...

B Bumbulite 21.09.2016

Un kas to kontrole?vestnieciba....

Latviešu tautas 21.09.2016

Ja