www.sudzibas.lv Latvijas Tālrunis Zl.lv Biznesa uzziņas legāls rekets

Latvijas Tālrunis SIA - Zl.lv Biznesa uzziņas legāls rekets

Uzziņas ZL.LV Līgumu gribu lauzt! TAGAD DRAUD - pakalpojumam, kuru neskaitāmas reizes gribu atteikt un Līgumu lauzt!!!!! NAUDAS piedzinu caur CREDITREFORM - REKETS 90 Gadu stilā tikai 2015 RELODED!!!!!Pārsūtīju Info Par šo - Ari patērētāju tiesību Aizsardzības centram un Latvijas Valsts Policijas kancelejai!!! Skatāmies reakciju!!!!Policijas reakcija - 04.08.2015 -Labrīt!Jūsu 03.08.2015. e-pasts tika reģistrēts kā iesniegums ar mūsu Nr. 3550-Ā un pārsūtīts uz Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkni, Pētera ielā 5 (Lietvedības tālr. 63004276). Līdz ar ko Jums ir jāgaida, kad ar Jums sazināsies inspektors, kurš izskatīs doto iesniegumu.Ar cieņu,Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Lietvedības un uzskaites nodaļas lietvede Sanita Skačkauska tālr. 63004333((((Krimināllikums Saka:)))))))142. pants. Krāpšana Par mantas vai tiesību uz mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticību vai ar viltu (krāpšanu), -soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar labošanas darbiem uz laiku līdz diviem gadiem, vai ar naudas sodu līdz trīsdesmit tūkstošiem rubļu.Par krāpšanu, kas izdarīta atkārtoti vai ko izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas norunas, -soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem vai ar naudas sodu līdz četrdesmit tūkstošiem rubļu.Par krāpšanu, kas izdarīta lielos apmēros vai ko izdarījis sevišķi bīstams recidīvists, -soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz trīspadsmit gadiem vai ar naudas sodu līdz piecdesmit tūkstošiem rubļu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.143. pants. Izspiešana Par pieprasījumu atdot mantu vai tiesības uz mantu vai izdarīt kādas mantiska rakstura darbības, piedraudot ar vardarbību cietušajam vai viņa tuviniekiem, draudot izpaust apkaunojošas ziņas par cietušo vai viņa tuviniekiem, iznīcināt viņu mantu vai nodarīt viņam citu kaitējumu (izspiešana), -soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.Par tām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti vai tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas norunas, -soda ar brīvības atņemšanu no pieciem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu.20.08.2015 Jau mani pieņems sakara ar iesniegumu par Krāpšanu un Izspiešanu Valsts Policijas Jelgavas iecirkņa Kartības policijas nodaļas inspektors Gatis Helds - Tik pieteica, lai paņemu Līgumu slēgto ar ZL.LV - Latvijas Tālruni , kuru nelauž man pēc n-tā mana pieprasījuma, un To DRAUDU vēstuli skat. attēlā.20.08.2015 No 14:00-16:00 rakstīju iesniegumu un paskaidrojumu sakarā ar Krāpšanu un Izspiešanu.Skatam tālāk!PTAC reakcija - 01.08.2015 -Paldies!Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk - PTAC) ir saņēmis Jūsu e-pasta vēstuli.Ja uz Jūsu vēstuli nepieciešams sagatavot atbildi, PTAC speciālisti Jums sniegs atbildi saprātīgā termiņā, bet ne vēlāk kā viena mēneša laikā.Jautājumus PTAC speciālistiem Jūs varat uzdot, zvanot pa tālruni +371 65452554 (darba dienās no 08:30 līdz 17:00). Atbildes uz dažādiem Jūs interesējošiem jautājumiem var atrast arī PTAC mājas lapā [slēpt]@ptac.gov.lv Atbilde - Labdien!Paldies par Jūsu iesūtīto e-pasta vēstuli Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC). PTAC iepazinies ar Jūsu vēstuli un paskaidro: no Jūsu e-pasta izriet, ka līgums par reklāmas izvietošanu ir noslēgts sakarā ar Jūsu saimniecisko darbību viesu namā. Saskaņā ar likumu, patērētājs ir fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību. Līdz ar to, jautājums nav risināms patērētāju tiesību aizsardzības reglamentējošo normatīvo aktu kārtībā.Jums ir tiesības vērsties ar civilprasību tiesā vispārīgā tiesāšanās kārtībā lūdzot lauzt līgumu.Ar cieņu Ērika Romule, PTAC Daugavpils reģionālās pārvaldes juriskonsulte-pasts: [slēpt]@ptac.gov.lvŠajā e-pastā sniegtā informācija ir konsultatīva rakstura un nav uzskatāma par iestādes oficiālo viedokli.Mājaslapa: www.ptac.gov.lvp.s((((Kāds mans sakars ar Daugavpili-ja es esmu Jelgavas [slēpt]@ptac.gov.lv 2Atbilde - Labdien!Paldies par Jūsu atkārtoti iesūtīto e-pasta vēstuli Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC). PTAC iepazinies ar Jūsu vēstuli un paskaidro:1) Patērētājam saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normām, nav tiesību atteikties no pakalpojuma, laužot noslēgto līgumu. Līgums laužams saskaņā ar līguma noteikumiem.2) Jau iepriekšējā vēstulē PTAC Jums sniedza atbildi, ka reklamējot viesu namu ir saskatāmas saimnieciskās darbības pazīmes.3) Saskaņā ar reklāmas likuma normām, reklāma ir ar saimniecisko vai profesionālo darbību saistīts jebkuras formas vai jebkura veida paziņojums vai pasākums, kura nolūks ir veicināt preču vai pakalpojumu (arī nekustamā īpašuma, tiesību un saistību) popularitāti vai pieprasījumu pēc tiem. Līdz ar to, fiziska persona, no tiesiskā viedokļa, nevar pasūtīt reklāmu savu fiziskas personas vajadzību apmierināšanai.4) Pārbaudot publiski pieejamo informāciju tīmeklī: http://www.viesumajas.lv/lv/viesu-nams/kodoli un https://www.facebook.com/pages/Kodoli/444956242308554, ir nepārprotami redzams, ka mājas KODOLI ir pozicionēts kā viesu nams.Ar cieņu Ērika Romule, PTAC Daugavpils reģionālās pārvaldes juriskonsulte-pasts: [slēpt]@ptac.gov.lvŠajā e-pastā sniegtā informācija ir konsultatīva rakstura un nav uzskatāma par iestādes oficiālo viedokli.

P palīgslabs 21.08.2015

1) kāds sakars rubļiem
2) izlasi līgumu, tad vismaz varēsi raudāt pamatoti

142. pants. Krāpšana

143. pants. Izspiešana

soda ar brīvības atņemšanu no pieciem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu.

143.1 pants. Izspiešana organizētā grupā

Par organizētas grupas izveidošanu vai piedalīšanos tajā izspiešanas nolūkā -

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no sešiem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Par izspiešanu organizētas grupas sastāvā, ja izspiešana izdarīta, pielietojot vardarbību, -

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu.

Par šā panta otrajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās saistītas ar smaga miesas bojājuma nodarīšanu vai citām smagām sekām, -

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu.

17.2 pants. Fiziskās personas kā juridiskās personas pārstāvja atbildība

Par noziedzīgiem nodarījumiem juridiskās personas lietās atbild tās fiziskās personas, kuras šos nodarījumus izdarījušas kā šīs juridiskās personas pārstāves vai tās uzdevumā, vai sastāvot tās dienestā, kā arī šo fizisko personu līdzdalībnieki.»

P palīgslabs 21.08.2015

Vienkārši copy-paste no pirmā ko google izmet.

Publicēts: "Ziņotājs", 35, 10.09.1992.

Ziņa man no Egila:

Egils Tallinka klients Aug 21, 2015
Es Jau palasiju Ligumu Draudzin!!!

Mums Latvijas Valsts Policijā Strādā Profesionāli - cilvēki ar Juridiskajām izglītībām!!!

Gan jau Vini Piemeklēs Pareizo pantu - Krāpšanai un Izspiešanai!!!

Atbilde Ipasi:
palīgslabs!!!

Un Lieta nav Par naudu, bet par attieksmi pret Klientiem!!!

Un tāda Atieksme Pret Klientiem ir Jāpārmāca tādi uzņēmumi!!!

Man tajā pasā laikā ir Daudz jo daudz Eiro Arzemju kontos - Jo latvijas Bankam neuzticos jau SEN! !!!
Bet summu - no tas es labak izmantosu juristam, lai iesēdinātu kādu nevis REKETu atbalstitu!!!

Sia Latvijas tālrunis
Amatpersonas
Vārds, Uzvārds Amats, pārstāvības tiesības
Aigars Lazdāns,
Valsts: Latvijas Republika
Valde, valdes priekšsēdētājs (no 01.04.2015)
Tiesības pārstāvēt atsevišķi;
Prokūrists (Vārds, Uzvārds) Amats, pārstāvības tiesības
Ludmila Kasperoviča, Prokūra (no 27.01.2006)
Tiesības pārstāvēt atsevišķi;
Sākot ar 2011.gada 1.jūliju, atbilstoši izmaiņām Komerclikumā ziņas par personas dzīvesvietu nav komercreģistrā ierakstāmās ziņas

A Ainārs Ašaks 17.12.2020

Afēristu kantoris...neuzķeratirs,nesledzat ar viņiem nekādā gadījumā līgumu !