LATVIJAS produkts,koka gūlta - Izdomā pats.

Veikalā xxx Cēsīs ieraudzīju lielo gūltu Laura 160 pa pievilcīgu cenu jo tai bija liela atlaide un nopirku . Saņemot gūltu 1)nebija instrukcijas kā to salikt, bet tā kā esu padomju laiku produkts un bērnībā daudz spēlējos ar visāda veida kostruktoriem izštukoju kā salikt. Domāju 1.5 st laikā ar pīpēšanu mierīgi,BET ne kā nebija. 8 Skrūves ar kurām sastiprināt malas ir, tomēr varēja sastiprināt vienu stūri , 2)pārējos neizdevās jo sānu DĒĻIEM nebija izurptas skrūvju vietas, labi ka gūltas kājām bija šie caurumi varēja novērst defektu.Tomēr 3) vienas kājās caurums bija neprecīzs un kopumā gūltas salikšan ieilga uz 4 st. un vairāki mātes vārdi.

J Jānis no Cēsīm 12.10.2014

Atv. firmas nosaukums nebija jo nekur nbija rakstīts kas to dižo preci darināja.