www.sudzibas.lv Latvijas Plastiskās ķirurģijas centrs Neatbilst informācija mājas lapā

Latvijas Plastiskās ķirurģijas centrs - Neatbilst informācija mājas lapā

Mājas lapā maldinoša informācija par pielietojamo anestēzijas veidu. Lielai daļai operāciju minētas divu veidu anestēzijas : lokālā ar nomierinošiem līdzekļiem un vispārējā. Es izvēlējos aiziet uz konsultāciju pamatojoties uz mājas lapā sniegto informāciju, bet tiekoties ar ķirurgu , viņš bija izbrīnīts par mājas lapā rakstīto informāciju un man atbildēja, ka lielākoties visas kosmētiskās operācijas tiek veiktas vispārējā anestēzijā. Uzskatu, ka esmu tikusi maldināta un nepamatoti samaksāju arī maksu par konsultāciju - 15 Lati, jo faktiski es gāju uzzināt par sejas kosmētisko operāciju vietējā anestēzijā , bet tā kā tādā veidā tā netiek veikta, tad mana konsultācija arī beidzās - 5 minūtēs!

C cirslis 26.11.2012

tev nepieciešama lobotomija lokālajā anestēzijā, varbūt gudrāka paliksi.