www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Slikts serviss, LV 1063 Pasta nodala

Latvijas Pasts - Slikts serviss, LV 1063 Pasta nodala

Labdien, cien. Latvijas Pasts!
12.02.2016.Plkst. 10.30 biju pakal sutijumam LV1063 pasta nodala Aviacijas iela. Loti nepatikamu iespaidu atstaja klepojosa un skaudosha darbiniece. Ņemot vera to,ka tagad ir gripas epidēmija,velejos uzdot Jums jautajumu,vai Jusu uznemuma darbinieki vispar zin,ka janem slimības lapa,nevis jasezh akuti slimai darba un jaapdraud apkartejos??? Loti,loti nepatikami. Ar cienu,Anastasija

Z

U ulalla 03.03.2016

Piekrītu sūdzības iesniedzejam! Man sanāk regulāri dotie uz pasta darba vajadzībās, un tās siveites tur ir tik nelaipnas, runā labprātīgi tikai krievieski. Par spīti es vienmēr runāju latviski, un saku, ka krieviski nemāku, lai gan pārvaldu to uz izcilību. Tur tās darbinices laikam vienmēŗ slimas. Es gāju izņēmt žurnālus, kas nāku uz pastu, viena darbiniece uzšķaudīja virsū un padeva man. Un ko man bija darīt? Apspļaudītu ņemt un likt somiņā? Pateicu lai plēš vaļā plēvi un iedod normāli.