www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Slēgts darbadienās!

Latvijas Pasts - Slēgts darbadienās!

Uz pasta ieejas durvīm skaidri un gaiši ir uzraktīts kuros datumos šie nestrādā. Bet aizmirsa uzrakstīt kuros datumos šie strādā! Tā nu 2. Janvārī laikam šie nodomāja ka nestrādās, bet nekur tas netika paziņots.Otrs. Ar novēlošanos tiek nosūtītas ''lapiņas'' (kuras paziņo par preces ierašanos). Teiksim, es saņemju lapiņu tajā pašā dienā aizejot uz pastu, šie saka ka paciņa jau tikusi gandrīs atpakaļadresēta, it kā es esot nokavējis.

U uldisM 05.01.2015

Man vēl trakāk nesaņemu ne lapiņas ne preces. Tā no septembra beigām gaidu ap 20 paciņām. Pat ar izsekošanas kodiem vienu saņēmu pēc ziemassvētkiem kas bija pastā(šķirotavā) jau 29.septembrī. Tā lūk pie mums strādā pasts. Šodien ar pastnieks vēl nav bijis kaut korespondenci jāiznēsā līdz 8.
Par to ka pasts nestrādās 2.janvārī man bija skaidrs, jo lapā bija uzrakstīts ka strādās pēc sestdienas grafika, bet sestdienās pasts ir slēgts.